Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 lutego 2017

Jednorazowe opakowania na jedzenie, czyli w czym wziąć lunch do pracy

Coraz częściej w ostatnim czasie możemy przeczytać o lunch boxach, firmach cateringowych, które oferują swoim klientom posiłki na cały dzień. Co myślę na ten temat?Osobiście nie jestem za kupowaniem gotowych dań na cały dzień, gdyż wychodzi to cenowo dość drogo, jednak są osoby, które nie mają czasu na przygotowywanie swoich posiłków i korzystają z tej opcji. Wszystkie dania są w opakowaniach jednorazowych, szczelnie zamykanych, nie ma więc opcji, że coś nam wypadnie. Znam osoby, które korzystają z tego typu usług i są bardzo zadowolone. Na pewno potrawy są bardzo różnorodne i zdrowe.


Jeśli mowa o jednorazowych opakowaniach, osobiście używam ich do przenoszenia ciasta do pracy. Mam pewność, że nic mi się nie wysypie, nie rozpadnie nawet wtedy, gdy ciasta są z masą lub galaretką. Najczęściej korzystam z opakowań plastikowych, choć bardzo popularne są też opakowania kartonowe. Na pewno podczas wizyt w niemal każdej z cukierni zauważyliście, że sprzedawcy pakują ciasta i inne wypieki w karton, gdyż tego typu rzeczy są dość stabilne i podczas transportu nic nie powinno nam się stać z kupionymi słodkościami.


Jednorazowe opakowania nie wszystkim muszą przypaść do gustu z tego powodu, że jak nazwa wskazuje, możemy wykorzystać je tylko raz. Niektórzy mogą uznać to za stratę pieniędzy. Preferuję opakowania jednorazowego i wielokrotnego użytku. Wiele zależy od sytuacji. Uważam, że oba rodzaje mają rację bytu. Wszystko uzależniam od celu, do którego chcemy je wykorzystać. Nie wyobrażam sobie jechać w daleką podróż z opakowaniem wielokrotnego użytku i wieźć je ze sobą przez kilka dni tylko dlatego, że było mi szkoda na opakowanie jednorazowe J


W Internecie można znaleźć mnóstwo opakowań. Praktycznie na niemal każdej stronie poświęconej kulinariom, gotowaniu, prowadzeniu domu możemy coś takiego zobaczyć. Naprawdę jest w czym wybierać. Wiele zależy od tego, ile chcemy na dany produkt wyda i czy faktycznie opakowania jednorazowe lub wielokrotnego użytku są nam naprawdę potrzebne.

*Zdjęcia pochodzą ze strony http://opakowaniajedrus.pl/


4 komentarze:

 1. Ja najbardziej lubię styropianowe pudełka z przegródkami. Nie dość że świetnie utrzymują ciepło to jeszcze każdy składnik dania jest osobno, to szczególnie ważne jak zamawia się coś z sosem, w przeciwnym wypadku posiłek wygląda jak jeden wielki miks. Styropianowe opakowania rządzą!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na co dzień wolę plastikowy lub szklany pojemnik, ponieważ jest wielorazowy. Ale nie wyobrażam sobie wakacyjnych grilli i pikników bez papierowych tacek, plastikowych kubeczków i sztućców. Są niezastąpione i nie trzeba ich myć;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasne, że opakowania tego typu są potrzebne! Mam w domu kilka opakowań wielokrotnego użytku w których codziennie rano zabieram do pracy drugie śniadanie i obiad - sprawdzają się idealnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście najbardziej lubię pudełka jednorazowego użytku, gdyż są dość tanie, a dodatkowo nie muszę martwić się tym, że jeśli coś się zniszczy, to odczuję wielką stratę.

  OdpowiedzUsuń