Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 8 stycznia 2017

,,Znajdź mnie" Laurelin Paige

,,Znajdź mnie" to kolejna z nowości wydawnictwa Kobiecego. Czy ma szansę zostać zaliczona do grona bestsellery?


Na końcu listopada 2016 roku postanowiłam zapoznać się z pierwszym tomem serii ,,Połączeni", czyli ,,Uwolnij mnie", który bardzo mi się spodobał i z niecierpliwością wyczekiwałam kontynuacji, która kilka dni temu trafiła w moje ręce. Poprzedni tom kończy się tym, że tajemniczy JC, dość skrzętnie ukrywający swoją przeszłość, znika, ale obiecuje Gwen, że ją odnajdzie. Tymczasem mija już prawie rok, kobieta jest coraz bardziej sfrustrowana, a nic się nie dzieje. Jej przyjaciółka i zarazem druga menadżerka The Sky Launch podsuwa jej nowych adoratorów, gdy Gwen przypadkiem w telewizji trafia na relację z procesu o morderstwo...

Laurelin Paige, podobnie jak wydawnictwo Kobiece, szturmem wdarła się na polski rynek, robiąc na nim sporo zamieszania. Jej seria ,,Uwikłani" promowana jako jeszcze bardziej gorąca, niż trylogia o Greyu skutecznie podziałała na zmysły odbiorców, czyniąc pisarkę jedną z bardziej rozpoznawalnych w kategorii literatury erotycznej. Zapoznałam się ze wszystkimi dotychczas wydanymi powieściami i muszę przyznać, że sama nie wiem, która seria bardziej mi się podoba. W ,,Połączonych" pojawiają się bohaterowie, których poznaliśmy w serii ,,Uwikłani" i fabuła jest niejako dopełnieniem ich losów.

,,Znajdź mnie" to, moim zdaniem, nieco słabsza kontynuacja. Mniej tutaj wartkiej akcji, więcej dramatyzmu. Tym razem pisarka skupiła się bardziej na sferze emocjonalnej i psychice bohaterów, tym, jak oddziałują na nich różne sytuacje, w których się znajdują. Nie oznacza to jednak, że zabraknie wątków erotycznych, z których autorka dała się poznać we wcześniejszych powieściach. Z tego, co wyczytałam na anglojęzycznych stronach planowany jest jeszcze 3 tom. Będę więc wyczekiwać informacji na ten temat.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

2 komentarze:

  1. Książki erotyczne to zupełnie nie mój klimat.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię książki "Wydawnictwa kobiecego". Prawie zawsze pozytywnie mnie zaskakują.

    OdpowiedzUsuń