Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 11 stycznia 2017

,,Kalendarz Mały Książę 2017" Praca zbiorowa

Uwielbiam kalendarze, gdzie jest dużo miejsca na zapiski. Nie mogłam się powstrzymać przed sprawdzeniem, jak Kalendarz na 2017 rok z Małym Księciem przypadnie mi do gustu.


Kalendarz jest formatu szkolnego zeszytu. Zielony, uspokajający kolor przyciąga wzrok i wycisza. Wewnątrz znajdują się tygodniowe przeglądy na jednej stronie, z prawej zaś cała strona wolnego na zapiski. Wszystko to przeplecione zostało kultowymi fragmentami i ilustracjami z Małego Księcia. Na samym początku znajduje się wiele ciekawostek - jak nazywamy rocznice ślubu, aż do 80, jednostki miary, jak spisać oświadczenie o wypadku drogowym. Jak widać, publikacja ta jest przeznaczona nie tylko dla młodzieży.

Przez wiele lat kalendarz praktycznie mógł dla mnie nie istnieć. Wszystko zmieniło się w zeszłym roku za sprawą ,,Twojego dziennika" z cytatami Reginy Brett. W tym roku moim ulubieńcem, zaraz obok kalendarza do spraw zawodowych, okazał się ,,Rok dobrych myśli" Beaty Pawlikowskiej. ,,Kalendarz Mały Książę 2017" jest także interesującą pozycją, myślę, że będzie idealnym prezentem dla ucznia uwielbiającego tego kultowego bohatera i wciąż żywe cytaty o oswajaniu i przyjaciołach.

,,Kalendarz Mały Książę 2017" to jedna z nowości, które ukazały się ostatnio na polskim rynku. Drugi już rok wydawnictwo Znak oddaje w ręce miłośników kalendarz dość minimalistyczny, aczkolwiek stworzony z pomysłem i klasą. Będzie idealnym prezentem noworocznym dla tych, którzy jeszcze nie posiadają swojego notatnika i terminarza w jednym. Ciekawa jestem, czy i za rok ukaże się kolejne wydanie kalendarza z Małym Księciem w roli głównej.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

2 komentarze:

  1. Całkiem ładny, fajnie, że jest w nim cała publikacja ,,Mały Książę".

    OdpowiedzUsuń
  2. Kocham "Małego Księcia", więc ten kalendarz wydaje się być dla mnie idealny! ♥

    OdpowiedzUsuń