Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 6 marca 2017

,,Gus" Kim Holden

,,Promyczek" Kim Holden wzbudzał wśród czytelników wiele kontrowersji. Jedni pokochali tę serię, inni podeszli do niej z umiarkowanym entuzjazmem. Ja zdecydowanie dołączyłam do grupy pierwszej, zapisując się w bibliotecę po ,,Gusa", kontynuację losów bohatera, poznanego w ,,Promyczku".


Świat bez Kate Sedgwick już nie jest taki sam. Gus nie potrafi poradzić sobie ze stratą ukochanej przyjaciółki, kobiety, która była w każdym momencie i zawsze go wspierała. Czas żałoby nie może jednak trwać wiecznie, a Rook musi wyruszyć w kolejną trasę i nagrać nowe piosenki. Chłopak ma jednak wewnętrzną blokadę, której nie może powstrzymać. Właśnie wtedy poznaje swoją nową ,,nianię", Niezależną, jak ją nazywa, Scout MacKenzie. Czy dziewczyna da radę przywrócić do go życia?

Muszę przyznać, że nie mogłam doczekać się momentu, kiedy okaże się, że ,,Gus" czeka już do odbioru w bibliotece. Wypożyczyłam książkę w sobotę rano, by już wieczorem czytać ostatnie zdania. Muszę przyznać, że to powieść bardziej dojrzała, nieraz ze śmiałymi scenami erotycznymi, jednak wszystko zostało utrzymane w granicach dobrego smaku. Zżyłam się z bohaterami, poznanymi w ,,Promyczku", dlatego z zapartym tchem śledziłam losy nie tylko Gusa, Zespołu Rook, ale i Kellera, który także stracił ukochaną. 

Na zagranicznych stronach zobaczyłam, że powstał jeszcze 3 tom serii - ,,Franco". Ciekawa jestem, czy zostanie także wydany w Polsce. Nawet gdyby nie, to już niebawem ukaże się trzecia niezależna powieść Kim Holden, ,,O wiele więcej". Już nie mogę się doczekać. Teoretycznie to powieści skierowane dla nastoletniego czytelnika, jednak myślę, że są na tyle uniwersalne i pięknie przedstawione, że każdy znajdzie w nich cząstkę siebie. 

2 komentarze:

  1. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu, ale też nie mam na tę serię jakiejś wielkiej ochoty.

    OdpowiedzUsuń
  2. "Promyczek" był genialny! Nie mogę się doczekać aż "Gus" trafi w moje ręce :)

    OdpowiedzUsuń