Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 10 marca 2017

,,Nela i tajemnice świata" Nela

,,Nela i tajemnice świata" to trzecia książka wydana przez Nelę, rezolutną dziewczynkę, która podróżować zaczęła już w wieku pięciu lat.


Książka składa się z dziesięciu krótkich opowiadań, opisujących przygody Neli na różnych kontynentach. Na początku następuje krótkie wprowadzenie, przedstawienie się przez małą podróżniczkę, a następnie opis przygod. Przeczytamy m.in. o tukanach, kobietach, które noszą krążki w wargach, a także obręcze na szyi, o wykluwaniu się małych żółwików, czarownicach, spacerze po dnie morza i jeszcze kilka innych historii.

Mimo tego, że nie jestem wielką zwolenniczką dziecięcych publikacji, to bardzo lubię czytać o podróżach. Nie przepadam za typowymi poradnikami, więc schemat książki Neli bardzo przypadł mi do gustu. Cała seria jest skierowana dla młodszych czytelników, jednak spodoba się także starszym osobom. Ja jestem tą pozycją bardzo zachwycona. Sporo w niej zdjęć, kolorowych ilustracji, ciekawostek. Wcale nie dziwię się, że dzieci są publikacjami Neli zachwycone.

,,Nela i tajemnice świata" to trzecia książka Neli, a zarazem moje pierwsze spotkanie z twórczością i pozycjami młodej podróżniczki. Przede mną jeszcze dwie kolejne książki jej autorstwa, a już w kwietniu całkowita nowość - ,,Nela i skarby Karaibów". Pozycje są wydane w sztywnych puchowych oprawach, choć pierwsze dwie publikacje można nabyć także w miękkiej okładce. Dodatkowo do pierwszych trzech publikacji powstały tematyczne puzzle, które można dokupić do kompletu.

Książkę otrzymałam od BookMaster.pl

1 komentarz: