Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 11 marca 2017

,,Nela na tropie przygód" Nela

,,Nela na tropie przygód" to moje drugie spotkanie z twórczością podróżniczki Neli. Czy równie udane jak pierwsze?


Tym razem Nela przygotowała dla nas dziesięć nowych historii. Kilka miejsc podróży znamy z poprzednich jej publikacji, jednak niektóre są dla nas jeszcze nieznane. No to zaczynamy. Razem z Nelą możemy obejrzeć leniwce, malutkiego słonika (dowiedzieć się, jakie owoce są przysmakiem słoni), obejrzeć małpy, dwukrotnie poczytać o żółwiach, wybrać się na wyprawę na wieloryby, a także poczytać o zatoce lądującego smoka.

W tej części duża uwaga została zwrócona na mapy państw odwiedzanych przez Nelę oraz to, co należy zabrać na daną wycieczkę. Tekstu jest tutaj sporo mniej niż w ,,Neli na tropie przygód", jednak za to więcej miejsca zostało poświęcone ilustracjom, zdjęciom, grafikom z ciekawostkami. Całość jest naprawdę bardzo różnorodna, a dzięki dużej czcionce można zapoznać się z nią w naprawdę krótkim czasie.

Młoda podróżniczka do tej pory wydała sześć publikacji, które różnią się między sobą poziomem i dojrzałością autorki. Na razie zapoznałam się z dwiema z nich. Przede mną ,,Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany", które także prawdopodobnie przypadnie mi do gustu. W kwestii wydań nie mam tym pozycjom nic do zarzucenia - są bardzo kolorowe, a dodatkowo w twardej puchowej okładce na pewno wytrzymają dotykanie małych rączek.

Książkę otrzymałam od BookMaster.pl

1 komentarz: