Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 12 kwietnia 2017

,,Więzy" Sierra Cartwright

,,Więzy" to pierwszy tom serii ,,Rodzina Donovanów". Czy warto skusić się na drugą i trzecią część?


Muszę przyznać,  że ta seria zainteresowała mnie już jakiś czas temu, dlatego ucieszyłam się, gdy okazało się, że dostanę dwa pierwsze tomy z księgarnii BookMaster. Jest to literatura typowo erotyczna, porusza szeroki wątek BDSM, gdzie mężczyzna, zwany domem, dominuje nad swoją kobietą, sub. Nie został on jednak pokazany w taki sposób, jak kiedyś w ,,Czerwonej serii" wydawnictwa Czarna Owca. Tam typowo było widać relację pan-poddana. Tutaj natomiast Sierra Cartwright skupiła się na tym, że, owszem, posłuszeństwo wobec doma i jego woli odgrywa znaczącą rolę, ale w tym wszystkim jest także miejsce na prawdziwe uczucie.

Pierwszy tom to wprowadzenie nas w świat bohaterów - Connora Donovana, prezesa firmy Donovan Worldwide oraz Lary Bertrand, córki właściciela BHI Communications. Kobieta widzi, że pewne działy firmy nie działają tak, jak powinny, chciałaby to zmienić, ale jej zasadniczy ojciec nie jest otwarty na nowe pomysły, które nie są zgodne z jego planem rozwoju przedsiębiorstwa. Wówczas bohaterka wraz z pomocą swojej przyjaciółki, siostry Connora, wpada na pomysł złożenia mu pewnej propozycji, dzięki której losy firmy nie byłyby już pozostawione decyzjom Pernella Bertranda.

,,Więzy" to intrygujący początek serii. Sama nie wiem, co o nim sądzić. Początkowo nie potrafiłam wciągnąć się w przedstawioną historię, później nie umiałam się od niej oderwać. Muszę przyznać, że to niezwykle złożona opowieść o miłości, relacjach opartych o BDSM, ale też o potrzebie bliskości, zrozumienia. Cieszę się, że na półce czeka już druga część. Ciekawa jestem, jak mi się spodoba.

Książkę otrzymałam od BookMaster.pl

1 komentarz: