Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 29 kwietnia 2017

,,Zielarnia nad Sekwaną" Liliana Fabisińska

,,Zielarnia nad Sekwaną" to trzeci i, jak na razie, ostatni tom serii ,,Jak pies z kotem". Muszę przyznać, że zapoznałam się z nim z ogromną przyjemnością.Antonina Drop, wydawać by się mogło zakochana w pracy, niedoszła panna młoda tym razem zostaje podstępem wywieziona na wycieczkę po Paryżu. Jej siostra Konstancja, najmniej angażująca się w sprawy firmy ,,Sis-4" postanawia razem z siostrami wybrać się w ponoć ważnej sprawie do Francji. Kobiety nie dażą tego państwa zbyt wielkim sentymentem, w przeciwieństwie do ich matki, która nadała im imiona kojarzone z tym regionem. Okazuje się jednak, że mimo, iż jej najlepsza przyjaciółka Natalia, obecnie narzeczona Wiktora oraz właścicielka przybłędy Maksa, znajduje się na Helu, Nina zostaje wplątana w kolejną kryminalną intrygę. Czy po raz kolejny uda się ją uratować?

,,Sanatorium pod Zegarem", pierwszy tom cyklu wprowadził nas w losy znajomości nieco zapracowanej Niny oraz zwariowanej w starszym wieku Natalii. Bohaterki przypadkiem zostały wplątane w zbrodnię i chcąc nie chcąc postanowiły rozwiązać tę zagadkę. Okazało się, że Natalia ze swym przenikliwym umysłem bardzo pomogła w śledztwie prowadzonym przez Baltazara Szprota. Nie inaczej było w ,,Werandzie na Czarcim Cyplu", gdzie znów przenikliwość starszej bohaterki daje szansę na rozwiązanie śledztwa. Po raz trzeci także Natalia staje się bodźcem, dzięki któremu sprawa, w którą zamieszana jest rodzina Drop, zostaje pchnięta do przodu.

Korzystając z wykupionego abonamentu w Legimi, postanowiłam w czasie dłuższej podróży zapoznać się właśnie z ,,Zielarnią nad Sekwaną". Muszę przyznać, że nie przypuszczałam, że uda mi się ją przeczytać w jeden dzień, ale później nie potrafiłam się już od niej oderwać. To ciepła opowieść o dwóch kobietach w różnym wieku, szukających miłości, wsparcia, siebie. Liliana Fabisińska zostawia otwarte zakończenie, sama bowiem nie wyklucza, że kiedyś powstanie jeszcze kontynuacja serii ,,Jak pies z kotem".

1 komentarz:

  1. Czytałam tylko pierwszy tom, który niestety średnio mi się spodobał. Pozostałe książki autorki bardzo lubię.

    OdpowiedzUsuń