niedziela, 25 czerwca 2017

Mój patent na nie kupowanie książek

Od kiedy tylko pamiętam, zawsze miałam straszną chęć na kupowanie nowych książek. A bo to promocja, a to prawdziwa okazja, no żal przejść obok obojętnie. Na szczęście to się zmieniło.


O aplikacji Legimi słyszałyśmy naprawdę wiele dobrego, jednak wciąż coś stawało nam na przeszkodzie, by z tej okazji skorzystać. Słyszałyśmy co prawda, że jest tam sporo nowości i kilka-naście tysięcy pozycji, jednak nie mogłyśmy się do tej opcji przekonać. Pewnego dnia jednak się zawzięłyśmy i postanowiłyśmy spróbować.

Muszę przyznać, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. I tym oto sposobem przechodzę do sedna, czyli tytułu wpisu - mój patent na nie kupowanie książek jest następujący. Zainwestuj w Legimi! Mając urządzenie Samsung przysługuje Wam aż 90 dni bezpłatnego korzystania z aplikacji. Następnie miesięczne wydatki to niecałe 40 złotych, czyli tak naprawdę dwie książki, a z aplikacji można korzystać aż na 4 urządzeniach jednocześnie!

Nowości książkowe już nie będzie Wam straszne. Koniec z wyczekiwaniem daty premiery, zastanawianiem się, czy powieść tego dnia dotrze do księgarni. Na Legimi sporo książek jest w dany dzień, a niektóre nawet przed premierą! Dzięki temu od dwóch miesięcy nie kupiłyśmy ani jednej publikacji, choć wcześniej potrafiłyśmy kupować miesięcznie nawet kilkadziesiąt!

PS: Wiem, że i tak kiedyś się złamię :) Może wtedy skorzystam z oferty BookMaster, gdyż mają całkiem przystępne ceny :)

Wpis powstał w ramach współpracy z BookMaster.pl

1 komentarz:

  1. Też stasram się nie kupować. Legimi jest naprawdę fajnym rozwiązaniem, ale na książki ulubionych autorów i tak zawsze się skuszę :)

    OdpowiedzUsuń