Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 25 czerwca 2017

Mój patent na nie kupowanie książek

Od kiedy tylko pamiętam, zawsze miałam straszną chęć na kupowanie nowych książek. A bo to promocja, a to prawdziwa okazja, no żal przejść obok obojętnie. Na szczęście to się zmieniło.


O aplikacji Legimi słyszałyśmy naprawdę wiele dobrego, jednak wciąż coś stawało nam na przeszkodzie, by z tej okazji skorzystać. Słyszałyśmy co prawda, że jest tam sporo nowości i kilka-naście tysięcy pozycji, jednak nie mogłyśmy się do tej opcji przekonać. Pewnego dnia jednak się zawzięłyśmy i postanowiłyśmy spróbować.

Muszę przyznać, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. I tym oto sposobem przechodzę do sedna, czyli tytułu wpisu - mój patent na nie kupowanie książek jest następujący. Zainwestuj w Legimi! Mając urządzenie Samsung przysługuje Wam aż 90 dni bezpłatnego korzystania z aplikacji. Następnie miesięczne wydatki to niecałe 40 złotych, czyli tak naprawdę dwie książki, a z aplikacji można korzystać aż na 4 urządzeniach jednocześnie!

Nowości książkowe już nie będzie Wam straszne. Koniec z wyczekiwaniem daty premiery, zastanawianiem się, czy powieść tego dnia dotrze do księgarni. Na Legimi sporo książek jest w dany dzień, a niektóre nawet przed premierą! Dzięki temu od dwóch miesięcy nie kupiłyśmy ani jednej publikacji, choć wcześniej potrafiłyśmy kupować miesięcznie nawet kilkadziesiąt!

PS: Wiem, że i tak kiedyś się złamię :) Może wtedy skorzystam z oferty BookMaster, gdyż mają całkiem przystępne ceny :)

Wpis powstał w ramach współpracy z BookMaster.pl

1 komentarz:

  1. Też stasram się nie kupować. Legimi jest naprawdę fajnym rozwiązaniem, ale na książki ulubionych autorów i tak zawsze się skuszę :)

    OdpowiedzUsuń