Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 28 czerwca 2017

,,Złe matki są najlepsze. Poradnik szczęśliwej mamy" Matylda Kozakiewicz

,,Złe matki są najlepsze. Poradnik szczęśliwej mamy" Matyldy Kozakiewicz, znanej szerszemu gronu Segritty, to doskonały wybór dla każdego rodzica.


Bloga Matyldy jakoś szczególnie nigdy systematycznie nie czytałam. Od czasu do czasu jednak na Fp pojawiają się statusy z profilu Zła Matka. Byłam więc ciekawa, o czym traktować będzie jej debiutancki poradnik o odnalezieniu się w nowej roli. W roli Złej Matki. Muszę przyznać, że pozycja ta wciągnęła mnie już od pierwszych stron. To doskonale skrojony kawał dobrej literatury, rzetelnych informacji, a to wszystko poparte doświadczeniem samej Segritty.

Dowiemy się, jak to z tą ciążą jest, spać z dzieckiem, czy nie, czy oddawać malucha pod opiekę dziadków i na jakich zasadach. Co ważne, Matylda Kozakiewicz nie poucza, nie moralizuje. Opowiada jak to było w przypadku jej, Seby i małego Kociopełka. Jak wielokrotnie podkreśla, każda z nas ma instynkt macierzyński, który najlepiej podpowie jej, jakie rozwiązanie wybrać w konkretnej sytuacji.

Lekki styl, dobre pióro to to, co gwarantuje, że ,,Złe matki są najlepsze. Poradnik szczęśliwej mamy" Matyldy Kozakiewicz z pewnością stanie się jedną z ulubionych pozycji dla przyszłych i obecnych rodziców. Muszę przyznać, że będę wyczekiwać kolejnych opowieści autorki, niezależnie od tematyki, jaką poruszy, bo, jak widać po debiucie, niezależnie na jaki temat pisze, robi to rzetelnie i w przystępny sposób.

Wpis powstał w ramach współpracy z BookMaster.pl

2 komentarze:

  1. Bloga Segritty czytam bardzo rzadko, ale na tę pozycję mogłabym się skusić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu interesują mnie różne poradniki, więc mam nadzieję, że i taki będzie dla mnie świetny. Jeśli lubicie tego typu porady, to powinniście również zerknąć na portal dla kobiet https://hmag.pl/ . Tam znajdziecie mnóstwo informacji z różnych sfer Waszego życia. Warto zerknąć na dostępne tam propozycje.

    OdpowiedzUsuń