Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 16 lipca 2017

,,Diamentowa góra" Cecily Wong

,,Diamentowa góra" to pozycja, na którą miałam ochotę od dłuższego czasu. Cieszę się, że udało mi się z nią zapoznać.


Powieść toczy się jakby dwutorowo. Poznajemy historię śmierci męża Amy Leong, Bohaia, jednocześnie poznając losy jego rodziców, ich znajomości oraz samego małżeństwa i zostania ojcem Theresy. To historia niezwykle klimatyczna, ukazująca, jak dawniej związki były aranżowane, a przyszłe panny młode nie miały zbyt wiele do powiedzenia. To opowieść o sile rodzinnej tradycji, miłości, która potrafi wiele przetrwać. Wszystko to utrzymane w pięknej scenerii Honolulu.

Mimo faktu, że ,,Diamentowa góra" nie należy do najcieńszych pozycji nie potrafiłam się od niej oderwać i przeczytałam ją w dobre dwa dni. Cecily Wong wykreowała bohaterów, z którymi bez problemu możemy się utożsamić - zagubioną Amy, która musi zdecydować między miłością, rodzinnym szczęściem a życiem w dostatku. Jak myślicie, którą opcję wybierze? Cecily Wong to autorka dwóch książek, z których pierwsza ukazała się na polskim rynku i całkiem spodobała się odbiorcom, co mnie zupełnie nie dziwi.

To jedna z klimatycznych nowości zaliczana do miana bestseller, z tajemnicą w tle. Autorka umiejętnie żongluje poszczególnymi wątkami, by na końcu zaskoczyć odbiorcę po raz kolejny. To fascynująca opowieść rodziny Leongów, niegdyś rodu potężnego, mającego ogromny wpływ na rozwijające się miasta i okolice, z czasem zaś... O tym przekonajcie się sami. Mam nadzieję, że Cecily Wong tworzy kolejne powieści, bowiem z chęcią ujrzałabym je na polskim rynku.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

2 komentarze:

  1. Już wcześniej zwróciłam na nią uwagę. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również zwróciłam na nią uwagę, pewnie po nią sięgnę :)

    OdpowiedzUsuń