Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 19 lipca 2017

Idealne książki na wakacje

Idealne książki na wakacje powinny odznaczać się kilkoma charakterystycznymi cechami. Jakimi? :) • Lekka fabuła - to chyba najważniejszy punkt programu. W wakacje chcemy czytać książki lekkie, łatwe i przyjemne. Nikt nie ma ochoty na czytanie o sprawach trudnych, śmierci, chorobach, choć nie pogardzimy także dobrym kryminałem, w którym do końca powieści nie wiadomo, kto jest sprawcą. Najważniejsze, by letnie pozycje niosły nam upragniony relaks w ciepłe dni.

 • Nadmorskie klimaty - Ci, którzy mieszkają nad wodą, pewnie mają dość czytania o morzu, jednak zdecydowana większość czytelników uwielbia te klimaty. Wspaniale przenieść się na plażę, poczuć go pod stopami w meandrach naszej wyobraźni, razem z bohaterami zbierać muszelki i czuć wiatr we włosach. Tego właśnie nam latem trzeba.

 • Wakacyjne okładki - takie publikacje zdecydowanie przyciągają nasz spragniony urlopu i odpoczynku wzrok. Piękne widoczki, letnie okładki, ludzie w typowo wakacyjnych ubraniach. Takie pozycje latem mają wielką rację bytu. W końcu z chęcią poczytamy o takich wakacyjnych klimatach.

 • Niezbyt obszerna publikacja - osobiście bardzo lubię przeczytać książkę max. 2 dni, więc latem nie lubię sięgać po bardzo obszerne pozycje. Nie lubię, gdy daną pozycję muszę czytać bardzo długo, bo jest tak obszerna. W ciepłe dni zdecydowanie bardziej wolę krótsze pozycje, które pozwalają mi się odprężyć.

A jakie powieści są waszym zdaniem idealne na lato?

Wpis powstał w ramach współpracy z BookMaster.pl

4 komentarze:

 1. Też bardzo lubię w wakacyjnych lekturach nadmorskie klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 2. A miejsce na wakacje? Takie - https://www.lesnydwor.karpacz.pl/ ? Ten nocleg w Karpaczu wygląda genialnie. Jeszcze jakieś inne miejscówki godne polecenia?

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, bardzo ci dziękuję za tę listę, ponieważ w przyszłości na pewno mi się przyda! Póki co jednak wybieram się na wyjazd z moim zespołem z firmy, więc nie będę tam miała czasu na czytanie. Jesteśmy na etapie poszukiwania odpowiedniego miejsca na wyjazd integracyjnego w góry.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam czytać na wakacjach, ponieważ dzięki temu mogę porządnie wypocząć. Na pewno sięgnę po którąś z Twoich propozycji podczas mojego nadchodzącego wyjazdu. Mimo wszystko zamierzam na nim też dużo zwiedzać, bo chciałabym zobaczyć m.in. twierdzę Boyen w Giżycku.

  OdpowiedzUsuń