środa, 26 lipca 2017

,,MMA Fighter. Szansa" Vi Keeland

,,MMA Fighter. Szansa" to drugi tom bestsellerowej serii erotycznej. Czy spodobał mi się tak samo, jak ,,Walka"?Korzystając z wolniejszego dnia, a właściwie kilku popołudni, postanowiłam zapoznać się z drugim tomem serii autorstwa Vi Keeland. Tym razem autorka prym oddała parze, która poznała się w szkole średniej. Ona uczyła go angielskiego, on udawał, że niewiele potrafi, aby móc spędzać z nią więcej czasu. Po latach spotykają się na zajęciach z samoobrony. Olivia Michaels przez lata stała się jeszcze piękniejsza, Vince Stone zaś nabył wprawy i przygotowuje się do kolejnych mistrzostw. Okazuje się jednak, że intencje Liv mogą być nie do końca tak czyste, jak by się mogło na początku wydawać.

Autorka dała się poznać z powieści ,,Gracz", która na polskim rynku przyniosła jej wstępną popularność. Sprawa rozwinęła się za sprawą serii ,,MMA Fighter", której trzeci tom powinien ukazać się już niebawem. Co cenię w książkach tej powieściopisarki, to fakt, że zmyślnie potrafi pokierować fabułą, tak umiejętnie manewrując zwrotami akcji, że czytelnik sam nie jest pewien, jak historia znajomości Liv i Vince'a się zakończy.

,,MMA Fighter. Szansa" to doskonale przemyślany i skomponowany drugi tom cyklu. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji poznać pióra tej autorki, gorąco Was do tego zachęcam, a ja sama zaczynam odliczać dni do premiery kolejnej części, czyli ,,Przebaczenia". Mam wrażenie, że będzie to równie emocjonująca lektura.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

1 komentarz:

  1. Nie przepadam za powieściami erotycznymi, ale ta seria fabularnie mnie zainteresowała.

    OdpowiedzUsuń