Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 23 lipca 2017

,,Doskonała" Cecelia Ahern

Bardzo lubię twórczość Cecelii Ahern, w związku z czym postanowiłam zapoznać się z jej najnowszą pozycją - ,,Doskonałą".


Celestine nadal skrywa sekret, który może zagrozić ojcu jej byłego chłopaka,  będącemu przy władzy. Dziewczyna prawdopodobnie posiada cenne nagranie mogące go skompromitować. Problem polega na tym, że nie wie gdzie i co to jest,  a dodatkowo cały czas musi ukrywać się przed demaskatorami.

Już pierwszy tom, czyli ,,Skaza", bardzo przypadł mi do gustu. Po jego zakończeniu nie mogłam doczekać się kontynuacji,  która niedawno ukazała się na polskim rynku. Odnoszę wrażenie,  że jest jeszcze bardziej wciągająca, niż początek cyklu. Cecelia Ahern w fantastycznej serii swojego autorstwa ukazuje społeczeństwo,  w którym obecnie żyjemy i jakimi ludźmi się otaczamy. Być może niektóre wątki są nieco przejaskrawione, ale bardzo wyraźnie oddają XXI-wieczne realia.

,,Doskonała" to świetna kontynuacja ,,Skazy", idealna dla osób lubujących się wc tego typu klimatach. Przeczytajcie, bo naprawdę warto. Nie powinniście żałować. Co prawda, ten cykl nieco odbiega od innych pozycji pisarki pod względem tematycznych, jednak zaręczam, że również jest jak najbardziej warty Waszej uwagi.

Za egzemplarz dziękuję Business&Culture3 komentarze:

  1. Bardzo podoba mi się ta seria, jedna z lepszych, które czytałam w ostatnim czasie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Raczej nie dla mnie, chociaż kto wie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. niestety ta seria mnie ominęła, ale widzę, ze warto nadrobić jestem ciekawa tego przejaskrawienia

    OdpowiedzUsuń