Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 2 lipca 2017

,,Pierwszy dotyk" Laurelin Paige

Laurelin Paige to autorka znana przede wszystkim z cykli. Postanowiłam skusić się na książkę z kategorii bestseller, czyli ,,Pierwszy dotyk".

Już od samego początku można wyczuć tajemnicę. Domyślamy się, że to nie będzie zwykły erotyk, bowiem od początku nad bohaterami ciąży tajemnica znajomości i dalszych losów Amber. Między innymi w tym celu Emily Wayborn postanawia zawrzeć bliższą znajomość z Reevem Sallisem. Czy to możliwe, że chcąc rozwikłać zagadkę wpadnie w mafijne sidła intryg i knowań?

Tak się złożyło, że postanowiłam zapoznać się z tą pozycją będąc na obozie. Nie miałam więc wiele czasu na jej lekturę, ale w kilka dni przeczytałam ,,Pierwszy dotyk" znanej mi już bardzo dobrze autorki. Muszę przyznać, że praktycznie od samego początku zaintrygowała mnie ta historia. Dobrze wykreowani bohaterowie, tajemnicze rozstanie przyjaciółek, a to wszystko otoczone aurą seksu i sekretów. Laurelin Paige po swojej serii ,,Uwikłani" wzniosła się z twórczością na zupełnie nowy poziom. To kawał dobrej, przemyślanej literatury, od której nie sposób się oderwać.

Cieszę się, że już niebawem na polskim rynku pojawi się tom drugi - ,,Ostatni pocałunek". Trzeba przyznać, że ostatnie zdania ,,Pierwszego dotyku" wprowadziły dość duży zamęt w fabule. Ciekawa jestem, jak potoczą się dalsze losy odważnej, ale i nie do końca umiejącej stawiać granice, Emily.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.


2 komentarze:

  1. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale ta pozycja zapowiada się całkiem ciekawie.

    OdpowiedzUsuń