Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 24 września 2017

,,Nie czas na pożegnanie" Agnieszka Walczak-Chojecka

Czas naszej bałkańskiej przygody dobiega już końca. Czy wszystkie wątki zakończyły się szczęśliwie? Czy miłość serbsko-chorwacka jest możliwa?

Uwielbiam twórczość Agnieszki Walczak-Chojeckiej, a sagę bałkańską darzę szczególnym sentymentem. Nic więc dziwnego, że nie mogłam doczekać się trzeciego tomu, tym bardziej ucieszyłam się więc z niespodziewanej przesyłki. Niewiele myśląc, korzystając z wolnej soboty, postanowiłam przeczytać ostatni tom, czyli ,,Nie czas na pożegnanie". Tak naprawdę, nawet jeśli miałabym inne propozycje, nie zmieniłabym zdania. Chciałam koniecznie poznać zakończenie znajomości Jasminy i Dragana.

Ci, którzy czytali już poprzednie części, wiedzą, że miłość serbsko-chorwacka ma szansę się udać. A bynajmniej miałaby, gdyby nie nieoczekiwanie bombardowania miasta, niepewna przyszłość, brak łączności. To wszystko nie sprzyjało temu, by Dragan z Jasminą mieli szansę się odnaleźć, choć czasem mamy wrażenie, że byli jakby obok siebie. Blisko, a jednak daleko. Sprawę komplikują losy mężczyzny, który nie do końca jest pewien swojego pochodzenia. Pomaga mu Olja, dawna przyjaciółka Jasminy. Tylko czy kobieta ma dobre intencje?

Tak wiele pytań, a odpowiedzi na nie wszystkie znajdziemy w ,,Nie czas na pożegnanie". Jak potwierdza autorka, saga była dla niej ogromnym wyzwaniem, któremu postanowiła stawić czoła. Wyszło jej to znakomicie! Seria osadzona w czasach wojny, oparta na faktach historycznych, z miłością w tle. To historia, której nie sposób zapomnieć. Bohaterowie, przesiąknięci wojną, a jednak pełni uczucia i nadziei na lepsze jutro. Nie zwlekajcie z lekturą, bowiem w przygotowaniu już kolejne powieści autorstwa Agnieszki Walczak-Chojeckiej. Mam nadzieję, ba, jestem pewna, że będą równie udane!

Za książkę dziękuję Autorce i wydawnictwu Filia

4 komentarze:

 1. Tej sagi akurat jeszcze nie czytałam aczkolwiek wszystkie trzy książki mam w domu i w dodatku z autografem autorki. Muszę się za nie zabrać, gdyż rozpaliłaś moją ciekawość :)
  Zaobserwowałam i zapraszam do siebie
  http://przystanekszczescia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się przeczytać całą sagę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książki o wojnie i miłości zawsze łamią mi serce, ale i tak namiętnie po nie sięgam. Z chęcią sprawdzę sagę bałkańską. Dziękuję za polecenie :)
  Book Beast Blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale z ogromną przyjemnością skuszę się na tę sagę.

  OdpowiedzUsuń