Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 10 września 2017

,,To, co najważniejsze" i ,,Wszystko, co w Tobie kocham" Samantha Young

Życie w Harwell płynie swoim rytmem, o czym niebawem przekonać ma się Jessica Huntington. Praca w kobiecym więzieniu powoduje, że nieoczekiwania trafia na listy sprzed lat, które zamierza dostarczyć adresatowi.


Samantha Young dała się poznać swoim czytelnikom głównie dzięki powieściom erotycznym. W ostatnim czasie na polskim rynku ukazały się także książki typowo młodzieżowe oraz najnowsza ,,To, co najważniejsze". To pierwszy tom nowej serii, kolejna część ukaże się na naszym rynku już w połowie czerwca. Początkowo, muszę przyznać, nie byłam do niej przekonana, miałam wrażenie, że autorka po raz kolejny przygotowała dla nas kolejną ckliwą historię. Tymczasem jednak okazało się, że Samantha Young na nowo potrafi rozbudzić ciekawość nawet najbardziej wybrednego czytelnika.

Praktycznie od początku wyczuwamy, że Jessica skrywa jakąś tajemnicą, którą niekoniecznie chce podzielić się ze światem. Pracuje w więzieniu, normalnie traktuje więźniarki, odnosi się do nich z szacunkiem, co kobiety przyjmują z sympatią. Okazuje się jednak, że i tak praca bywa wymagająca pod względem emocjonalnym, dlatego też, gdy bohaterka trafia na listy sprzed lat postanawia wyjaśnić tajemnicę, którą Sarah skrywała. Wyjeżdżając do Hartwell, nie spodziewa się, jak bardzo może zmienić się jej dotychczasowe życie.

Samantha Young po raz kolejny stworzyła ciepłą, wciągającą powieść o kobiecie takiej jak my. Poszukującej szczęścia, miłości, zadowolenia z pracy, z życia rodzinnego. W bohaterach ,,To, co najważniejsze" znajdziemy cząstkę siebie. Ludzi czasem zagubionych, z przeszłością, o której czasem chcielibyśmy zapomnieć. Już nie mogę doczekać się kontynuacji losów mieszkańców tego urokliwego miasteczka.

Po raz kolejny wracamy do Hartwell, tym razem dając się pochłonąć historii właścicielki pensjonatu, Bailey Hartwell oraz niechętnie nastawionemu do niej właścicielowi 5* hotelu, Vaighnowi Tremaine. 


Ta dwójka, mimo kilku lat przelotnej znajomości, nie może zrozumieć, że są dla siebie stworzeni. Krążą wokół siebie, dogryzają sobie. Wszystko zmienia się w momencie, gdy Bailey przestaje być w związku z Tomem, z którym spędziła blisko 10 lat wspólnego życia. Okazuje się, że to jednak nie był związek idealny. Na pomoc spieszą jej przyjaciółki oraz... Tremaine, który nieoczekiwanie staje się szarmancki i... jakby zakochany? Kim okaże się dama jego serca?

Muszę przyznać, że bardzo lubię twórczość Samanthy Young, dlatego też bardzo ucieszyłam się, gdy na sopockim spotkaniu otrzymałam dwa tomy nowej serii. Z tego, co przeczytałam na stronie zagranicznej powstał tom 2.5, który łączy się z inną serią? Nie mam pojęcia, ale bardzo chętnie poczytałabym o dalszych losach malowniczego miasteczka Hartwell, tym bardziej, że jeszcze wiele wątków i wiele historii zostało do opowiedzenia.

Miło spędziłam z tą pozycją niedzielne popołudnie. Jeżeli lubicie subtelne książki erotyczne z głębokim przesłaniem odnośnie zachowań międzyludzkich, polecam Wam serię ,,To, co najważniejsze" oraz ,,Wszystko, co w Tobie kocham". Zapewniam, że nie będziecie czuli się zawiedzeni, zwłaszcza, jeśli lubicie twórczość Samanthy Young.

Książki otrzymałam na spotkaniu A może nad morze? Z książką.


2 komentarze:

  1. Zapowiada się całkiem ciekawie. Może dam szansę tej serii.

    OdpowiedzUsuń
  2. Książki super.Mam nadzieję,że pojawią się kolejne o losach innych bohaterów.

    OdpowiedzUsuń