Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 6 września 2017

,,Hard" Eve Jagger

Wydawnictwo Kobiece dało się poznać głównie z serii erotycznych. ,,Hard" Eve Jagger to kolejna z nowości, które pojawiły się na naszym rynku.Jednego nie można powiedzieć o głównym bohaterze. Ryder Cole to z pewnością nie grzeczny mężczyzna, który odpuszcza dłużnikom. Przekonać miał się o tym Jamie, który w zastaw planował poświęcić rodzinny dom. Okazuje się jednak, że nieoczekiwanie do miasta wraca jego siostra, chłopak znika, a Cassie, no cóż, starając się uporać z przeszłością, zaczyna pracę jako księgowa, by spłacić dług młodszego brata. Praca staje się przyjemniejsza, niż mogłoby się początkowo wydawać.

Muszę przyznać, że już widząc tę pozycję w zapowiedziach, doszłam do wniosku, że mogłaby mi się spodobać. Przez natłok zajęć nie mogłam poświęcić jej tyle czasu, ile bym chciała. Wczoraj jednak postanowiłam zapoznać się z nią do końca. ,,Hard" to pierwszy tom serii dla niegrzecznych dziewcząt, które szukają w swoim czytelniczym życiu rozrywki na dość wysokim poziomie. Nie brak tu scen miłosnych zbliżeń, jednak wszystko zostało utrzymane w przystępnym stylu. Także bohaterowie zostali zmyślnie wykreowani - Ryder, niegdyś sam walczył, teraz urządza nielegalne walki. Cassie, wyjechała z Sebastianem, nieoczekiwanie wraca. Odnośnie jej postaci muszę przyznać, że Eve Jagger przygotowała dla czytelników prawdziwą niespodziankę.

Wydawnictwo Kobiece zasłynęło z wydawania literatury erotycznej. Eve Jagger to nowe nazwisko na polskiej scenie czytelniczej, ciekawa jestem, jak zostanie przyjęta przez odbiorców. Ja nie mogę się już doczekać dalszych losów Cassie. Jestem przekonana, że pisarka i tym razem postanowi zaskoczyć swoich czytelników. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.


2 komentarze:

  1. Nie przepadam za literaturą erotyczną, więc podziękuję za ten tytuł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Literatura erotyczna to raczej nie moja bajka.

    OdpowiedzUsuń