Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 22 października 2017

,,Barwy miłości. Uwiedzenie" Kathryn Taylor

Tak, jak podejrzewałam, po ,,Barwy miłości. Zatracenie" powstała kontynuacja losów Sophii i Matteo, którą dziś Wam prezentuję.Włoski temperament znawcy sztuki i wykładowcy daje się znów we znaki prowadzącej rodzinny dom aukcyjny Sophie. W poprzednim tomie zostali oni posądzeni o sprzedanie falsyfikatu bogatemu i wpływowemu klientowi, który obecnie grozi nagłośnieniem sprawy. Jedyne wybawienie jawi się w Bertanim, który ma dokonać ekspertyzy tego dzieła. Czy będzie kierował się pożądaniem, czy uczciwością? O tym przekonamy się już niebawem.

,,Barwy miłości. Uwiedzenie" to czwarty tom serii, który teoretycznie można czytać bez znajomości poprzednich części, jednak korzystniej jest zapoznawać się z historią głównych bohaterów przez wszystkie kolejne tytuły autorstwa Kathryn Taylor. Sophie Conroy to kobieta oddana pracy, rodzinie, z pewną trudnością opuszczająca ukochany Londyn. Z drugiej strony mamy Matteo Bartaniego, oddanego pracy i pasji Włocha, którzy nie wyobraża sobie wyjazdu z Rzymu ani podróży samolotem. Czy dla ukochanej kobiety jest w stanie zmienić przyzwyczajenia? Czy wybranką serca okaże się Sophia? Nic do końca nie jest pewne, losy bohaterów zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Miałam nadzieję, że powstanie dalszy tom ,,Barw miłości", podobnie jak teraz. Autorka zakończyła opowieść w takim momencie, że nie stworzenie kontynuacji byłoby ogromnym nietaktem względem czytelników, którzy już zdążyli zżyć się z ulubionymi bohaterami. Uwielbiam tę serię, nie mogę doczekać się kolejnych tomów. Cały cykl czyta się niespodziewanie szybko, ja sama pochłonęłam najnowszą powieść w jeden dzień.

Za egzemplarz dziękuję Business&Culture

2 komentarze: