Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 18 października 2017

,,Dziewczyna na miesiąc. Październik-Listopad-Grudzień" Audrey Carlan

,,Dziewczyna na miesiąc" to kultowa seria autorstwa Audrey Carlan, którą pochłaniam z zawrotną szybkością. Niestety, ta część jest ostatnią z Mią Saunders.


Mia Saunders w styczniu podejmuje pracę jako dziewczyna do ekskluzywnego towarzystwa u cioci Millie, aby spłacić milionowy dług, który zaciągnął jej ojciec, a następnie w wyniku napadu zapadł w śpiączkę. Dziewczyna spłaca dług w miesięcznych ratach, do czasu aż jej życie wywraca się do góry nogami. Jej siostra Madison poznaje wybranka swojego serca, planują wspólną przyszłość. Mia także przekonuje się do stałego związku. Czy rok zakończy się szczęśliwie?

Audrey Carlan czaruje słowem. Stworzyła powieść ponadczasową, którą pokochały miliony czytelników na całym świecie. Ja sama nie mogłam doczekać się kolejnych tomów historii Mii i jej następnych kandydatów-towarzyszy, z którymi spędzała czas. Miło spędziłam czas z tą historią. Autorka na zakończenie napisała, że nie planuje na razie kontynuacji, chociaż kto wie. Nie ukrywam, że z chęcią przeczytałabym historie kolejnych miesięcy przeżyć Mii i jej rodziny.

,,Dziewczyna na miesiąc" to kultowa seria, po którą warto sięgnąć, tym bardziej, że ukazał się już czterotom, wieńczący historię Mii Saunders. Jeżeli uwielbiacie lekkie, pokrzepiające historie o lepszym jutrze, koniecznie się z nią zapoznajcie. Ja sama pokochałam tę opowieść, bohaterów. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie mi dane spotkać się z nimi na kartach innej publikacji.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.


2 komentarze:

  1. Nie znam tej serii, a skoro piszesz, że jest kultowa, to chyba warto się z nią zapoznać.:)
    Sięgnę po nią kiedy będę chciała przeczytać coś niezobowiązującego. :)
    kocieczytanie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Na razie nie mam w planach, ale nie mówię nie.

    OdpowiedzUsuń