niedziela, 15 października 2017

,,Słodkie życie" Klara Olga Maniak

,,Słodkie życie" to debiutancka powieść Olgi Klary Maniak. Czy jest warta uwagi? Przekonajcie się.

Magda szykowała się do, jak można by przypuszczać, najpiękniejszego dnia w swoim życiu - dnia swojego ślubu. Prawie wszystko było już dopięte na ostatni guzik. Nic nie zapowiadało tego, co miało się stać. Michał, jej narzeczony, nagle odkrył w sobie zew pomocy i postanowił wyjechać na misję, uznając, że wiązanie się na stałe nie jest w tej chwili tym, o czym marzy. Choć sprawa mogłaby zakończyć się na rozpaczy, przybiera zupełnie nieoczekiwany obrót, gdy Magda postanawia wyruszyć do ukochanego za granicę...

Lubię czytać optymistyczne, obyczajowe publikacje, a debiut Olgi Klary Maniak z pewnością zalicza się do tej kategorii. Książka już od pierwszych stron jest bardzo pozytywna, a główna bohaterka dość zwariowana. Może przez to przydarzają jej się niespodziewane historie. Wszystko jednak musi się jako tako skończyć. Czy Magda będzie szczęśliwa? Czy uda jej się odzyskać narzeczonego?

,,Słodkie życie" to powieść ze zdjęciami pasującymi do treści przed każdą częścią, osobistymi przeżyciami autorki, zgrabnie wplecionymi w powieść i dużą dawką humoru oraz optymizmu w, wydawałoby się, naprawdę przykrych sytuacjach. Jestem ciekawa, jakie przygody czekają Magdę w części drugiej.

E-book otrzymałam na spotkaniu A może nad morze? Z książką.

1 komentarz: