Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 15 października 2017

,,Słodkie życie" Klara Olga Maniak

,,Słodkie życie" to debiutancka powieść Olgi Klary Maniak. Czy jest warta uwagi? Przekonajcie się.

Magda szykowała się do, jak można by przypuszczać, najpiękniejszego dnia w swoim życiu - dnia swojego ślubu. Prawie wszystko było już dopięte na ostatni guzik. Nic nie zapowiadało tego, co miało się stać. Michał, jej narzeczony, nagle odkrył w sobie zew pomocy i postanowił wyjechać na misję, uznając, że wiązanie się na stałe nie jest w tej chwili tym, o czym marzy. Choć sprawa mogłaby zakończyć się na rozpaczy, przybiera zupełnie nieoczekiwany obrót, gdy Magda postanawia wyruszyć do ukochanego za granicę...

Lubię czytać optymistyczne, obyczajowe publikacje, a debiut Olgi Klary Maniak z pewnością zalicza się do tej kategorii. Książka już od pierwszych stron jest bardzo pozytywna, a główna bohaterka dość zwariowana. Może przez to przydarzają jej się niespodziewane historie. Wszystko jednak musi się jako tako skończyć. Czy Magda będzie szczęśliwa? Czy uda jej się odzyskać narzeczonego?

,,Słodkie życie" to powieść ze zdjęciami pasującymi do treści przed każdą częścią, osobistymi przeżyciami autorki, zgrabnie wplecionymi w powieść i dużą dawką humoru oraz optymizmu w, wydawałoby się, naprawdę przykrych sytuacjach. Jestem ciekawa, jakie przygody czekają Magdę w części drugiej.

E-book otrzymałam na spotkaniu A może nad morze? Z książką.

1 komentarz: