Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 26 listopada 2017

,,Światło w Cichą Noc" Krystyna Mirek

Już w czasie spotkania z Krystyną Mirek w Wągrowcu, autorka wspomniała o mającej ukazać się niebawem powieści świątecznej. Mowa oczywiście o ,,Świetle w Cichą Noc".


Obecnie rynek wydawniczy przeżywa prawdziwe oblężenie, jeśli chodzi o pozycje świąteczne. Ja sama skusiłam się na ,,Pudełko z marzeniami" Alka Rogozińskiego i Magdy Witkiewicz, ,,Cztery płatki śniegu" Asi Szarańskiej oraz ,,Światło w Cichą Noc" Krystyny Mirek. Przyznam szczerze, że mam ochotę na jeszcze kilka publikacji, by jeszcze bardziej wprawić się w świąteczny nastrój. Prezentowana dzisiaj pozycja to pierwszy tom nowej serii ,,Willa pod Kasztanem". Kolejna część ukaże się zapewne w nowym roku.

Jak trudno wyzwolić się spod władzy ojca, który doszedł do wszystkiego sam, przy wsparciu nieocenionej żony, wie zapewne Konstanty Mirski, pracujący w banku i zajmujący się kredytami hipotecznymi. Okazuje się jednak, że Magda Łaniewska może być idealną kandydatką na żonę, ułożona, doskonale zadba o ciepło domowego ogniska. Świetnym sprawdzianem jako przyszłej gospodyni powinno być dla niej przygotowanie Wigilii. Jest tylko jeden problem.Wydarzenia sprzed lat skutecznie zniechęciły rodzeństwo Łaniewskich do obchodzenia tych śnieżnych świąt. Czy niespodziewany przyjazd Antka Milewskiego, sąsiada i przyjaciela z dawnych lat odmieni ten zwyczaj?

Szczerze przyznam, że miałam aż dwa podejścia do tej powieści. Pierwsze, kilka tygodni temu, sprawiło, że nie potrafiłam dać szansy tej historii. Dopiero dziś, korzystając z wolniejszego weekendu, postanowiłam zapoznać się z pierwszym tomem serii. Muszę przyznać, że Krystyna Mirek umiejętnie wprowadzi nas w świąteczny klimat, jednocześnie pokazując przy tym całą feerię barw ludzkich charakterów. Jak zwykle, pisarka pokazuje psychikę, stara się wskazać motywy, którymi kierują się bohaterowie jej powieści. I tym razem nie pozostaje w tyle. Poznajemy przeszłość, która wywiera ogromny wpływ na współczesne życie wszystkich bohaterów. Koniecznie zapoznajcie się z nią z ciepłą, aromatyczną herbatą, okryci ciepłym puchatym kocem. Przyjemnej lektury!

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.

3 komentarze:

  1. Kusi mnie ta książką, więc możliwe, że sobie ją sprezentuję. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie zaczęłam czytać tę książkę i już mi się podoba.:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna. Bardzo mi się podobała.

    OdpowiedzUsuń