Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 23 listopada 2017

,,Zdążyć z miłością" Beata Majewska

Beata Majewska znów w akcji. Pisarka, znana wcześniej pod pseudonimem Augusta Docher, powraca z 3 tomem serii ,,Konkurs na żonę". Czy ,,Zdążyć z miłością" także zapadnie w mojej pamięci?


Muszę przyznać, że ,,Konkurs na żonę", a później ,,Bilet do szczęścia" bardzo mi się podobały. Poznajemy historię Łucji Maśnik, dziewczyny, która dopiero rozpoczyna studia w Krakowie, pochodzi z małej wsi, wychowywana przez babcię bierze udział w konkursie, dzięki któremu poznaje Hugona Hajdukiewicza. Okazuje się, że mężczyzna ma względem niej nie do końca szczere intencje. Przez dwa tomy z zapartym tchem śledzimy losy poznanych bohaterów, kibicując ich związkowi, razem z nimi przeżywając radości i porażki.

Miałam nadzieję, że ,,Zdążyć z miłością" także będzie dotyczyło bohaterów, poznanych we wcześniejszych publikacjach, tymczasem Beata Majewska tę część postanowiła poświęcić pobocznej bohaterce, Oldze Becker, która w ,,Bilecie do szczęście" odegrała znaczącą rolę w związku Hajdukiewicza. Z przykrością jednak muszę napisać, że nieszczególnie podobał mi się ten tom, choć pod względem stylu, fabuły nie mam mu nic do zarzucenia. Po prostu, nie czułam się związana z Olgą, historią i przyszłością której poświęcono ponad 350 stron.

Tym razem to Olga wiedzie prym. Po nieszczęśliwej przeszłości, wydaje się, że może w końcu ma szansę na szczęśliwą przyszłość. Poznany Kamil Podolski, a właściwie jego dzieci, rezolutna Faustyna oraz Maksymilian mogą stać się jej przepustką ku lepszemu jutru. Okazuje się jednak, że nie zawsze świeci słońce, czasem następuje załamanie pogody, o czym przekonają się bohaterowie tego tomu. Wątek Łucji został poruszony szczątkowo, więc wiemy, jak toczą się jej dalsze losy. ,,Zdążyć z miłością" to dopełnienie całej trylogii, aczkolwiek bohaterów poznanych w dwóch pierwszych tomach zbytnio nie uświadczymy. 

3 komentarze:

  1. Mam zamiar w końcu zapoznać się z twórczością tej autorki. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale może postanowię to zmienić.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czytałam tylko pierwszy tom, który bardzo mi się podobał, wiec po kolejne tomy również sięgnę.:)

    OdpowiedzUsuń