Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 7 listopada 2017

,,Twój rok z Bullet Bookiem. Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie" Marcia Mihotich, Zennor Compton

Wczoraj prezentowałam Wam ,,Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana" David Sinden, a dziś czas na kolejną pozycję z tą tematyką w roli głównej.O ile ,,Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana" skupiała się na części praktycznej planowania, stawiania sobie celów i ich wizualizacji, o tyle ,,Twój rok z Bullet Bookiem. Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie" przekazuje nam wiedzę w temacie tego, jak rozrysować sobie różne ozdobniki, jak nadawać tytuły poszczególnym ,,działom", na co zwrócić uwagę. Muszę przyznać, że była idealnym dopełnieniem poprzedniej pozycji.

Znajdziemy tutaj wiele inspiracji, gotowych szablonów, które możemy przenieść do swojego Bullet Booka. Już rok temu wpadłyśmy na pomysł, aby notować sobie listę przeczytanych książek, tutaj autorzy proponują także stworzenie tygodniowego jadłospisu, spisywanie listy zakupów, tworzenia miejsc, dań, restauracji, które chcielibyśmy odwiedzić. To swoisty planer, który możemy w pełni dostosować do swoich potrzeb. Może być pamiętnikiem, listą zadań - tak naprawdę miksem tego, co potrzebujemy.

,,Twój rok z Bullet Bookiem. Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie" to źródło pełne inspiracji do tego, by zacząć panować nad chaosem w naszym życiu lub jeszcze lepiej zorganizować czas, który mamy do wykorzystania. To skarbnica pełna wiedzy, pomysłów, inspiracja, która sprawi, że kolejny rok, niekoniecznie liczący się od stycznia do grudnia, stanie się pełen pasji, dobrej energii i uporządkowanych spraw. Gorąco polecam!

Za egzemplarz dziękuję AIM Media.

1 komentarz: