Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 6 listopada 2017

,,Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana" David Sinden

Ostatnio staram się znaleźć i zachować życiową równowagę. Pochłaniam książki Reginy Brett, czytam publikacje w stylu slow life. Nic więc dziwnego, że w końcu przyszedł czas na ,,Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana".


Idea Bullet Journale'a obijała mi się o uszy już dłuższy czas temu. Nawet zaczęłam czytać powoli publikacje na temat planowania, stawiania sobie celów. Mniej więcej w tym samym czasie dotarła do mnie właśnie ta pozycja. Muszę przyznać, że zachęcona wpisem Niebałaganki tym chętniej zabrałam się do tego planera. Na początku następuje krótkie wprowadzenie razem z legendą, jaką autor proponuje do oznaczania zadań już wykonanych, przełożonych na inny termin, czy zrobionych częściowo. Następnie mamy takie elementy jak koło równowagi, w którym możemy zaznaczyć, na jakim etapie według nas jesteśmy w różnych sferach życia. Na prawie każdej stronie znajdują się motywacyjne cytaty, jestem zachwycona!

,,Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana" to prawdziwe kreatywne dzieło sztuki. Możemy ozdabiać elementy na kartkach, pisać, kolorować, kreślić, mazać. Wszystko, czego tylko zapragniemy. Co najlepsze, planer został tak zorganizowany, że bez większego problemu nawet największy chaos powinien zostać ogarnięty i stłumiony. Publikacja została stworzona w taki sposób, że spokojnie powinniśmy ogarnąć w niej roczne plany, rozbite na poszczególne tygodnie. Możemy także zaczerpnąć inspirację i stworzyć własnego Bullet Booka, chociaż ten wyjątkowo mi się podoba.

Mam przeczucie, że niebawem kupię komplet mazaków i zacznę wypełniać tę pozycję, powoli, spełniając swoje oczekiwania i szukając wewnętrznego spokoju. Nie musimy zrobić wszystkiego, możemy oddalić w czasie lub zupełnie zrezygnować z zadań, które nie sprawiają nam satysfakcji. Nie powinniśmy jednak w tym wszystkim zapominać o własnych celach, marzeniach i samorealizacji. Ciekawa jestem, jak spodoba mi się tożsama pozycja o tej tematyce - ,,Twój rok z Bullet Bookiem. Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować swoje życie".Za egzemplarz dziękuję AIM Media.


6 komentarzy:

 1. Próbowałam taki bullet sobie sama zrobić, ale nie wyszło mi. Kto wie, może taki gotowy by mi podpasował :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie dzisiaj do mnie dotarł. Cudeńko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobnie jak ty ostatnio zaczytuje się w pozycjach pomagających zorganizować swój czas.Oglądam też dużo filmików instruujących jak wykonać swój bullet.Ta pozycja na pewno trafi w moje ręce.
  Pozdrawiam.
  czytanestrony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Może kupię sobie na próbę :)

  OdpowiedzUsuń