Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 28 grudnia 2017

,,48 tygodni" Magdalena Kordel

Magdalena Kordel powraca po raz kolejny. Już 10 stycznia na rynku ukaże się wznowienie ,,48 tygodni". Czy warto ją kupić?Szczerze mówiąc, czytałam już tę pozycję kilka lat temu, kiedy znalazłam ją w bibliotece. Już wtedy wydała mi się całkiem przyjemną, lekką opowiastką na wolne popołudnie. Chciałam jednak na półce mieć wszystkie powieści Magdaleny Kordel, a tamta była nie do zdobycia. Bardzo więc ucieszyłam się, gdy w końcu oficjalnie podano informację, że 10 stycznia 2018 roku ,,48 tygodni" ponownie trafi na księgarniane półki. Jest to jedna z pierwszych książek pisarki, nic więc dziwnego, że nie jest jeszcze tak idealna, jak te wydawane obecnie.

Mimo dość prostej fabuły, pisanej w formie cotygodniowego dziennika, muszę przyznać, że miło spędziłam czas z tą historią. Poznajemy Nataszę, oddaną matkę, żonę, później studentkę i pracownicę. Jest to kobieta taka jak my, chcąca zrealizować w swoim życiu kolejne cele, poczuć się ważną, docenianą. Przyjdzie jej zmierzyć się z kilkoma życiowo-rodzinnymi problemami. Czy im podoła? I najważniejsze, czy 48 tygodni przyniesie niespodziewane zwroty akcji? Przecież tak naprawdę nigdy nie możemy być do końca pewni, jakie zdarzenia zaplanował dla nas los.

Magdalena Kordel z pewnością jeszcze raz dokonała redakcji i składu tej powieści. Została ona wydana w pięknej wiosennej okładce, dającej nadzieję na lepsze jutro. Nie jest to powieść najszerszych gabarytów - ma nieco ponad 250 stron. Czytało mi się ją niezwykle przyjemnie. Myślę, że pochłonęłam tę opowieść w dobre 3 godziny. Teraz mogę już powiedzieć, że zapoznałam się z wszystkimi powieściami pisarki i z niecierpliwością czekam na kolejne zapierające dech w piersi publikacje!

Za egzemplarz-niespodziankę dziękuję Wydawnictwu Znak

4 komentarze:

 1. Lubię takie lekkie książki, więc może się skuszę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Autorkę uwielbiam więc na pewno przeczytam.
  czytanestrony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi także bardzo się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :) to pierwsza książka, którą przeczytam w nowym roku - już nie mogę się doczekać.
  Kinga

  OdpowiedzUsuń