Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 5 grudnia 2017

,,Cztery płatki śniegu" Joanna Szarańska

,,Cztery płatki śniegu" to jeden z bestsellerów wydawnictwa Czwarta Strona. Czy warto dać jej szansę?


Święta coraz bliżej, autorzy prześcigają się w kolejnych pozycjach o tematyce świątecznej. Samemu nie wiadomo za co chwytać, by jeszcze bardziej rozbudzić w sobie świąteczny nastrój. Także Joanna Szarańska, niedawno debiutująca serią o Kalinie, postanowiła zabrać w tej kwestii głos, wydając ,,Cztery płatki śniegu", w której przenosi nas na kalwarski rynek, gdzie mimo początkowych nieporozumień zaczynają dziać się magiczne rzeczy. W końcu święta, śnieg i wigilijny czas sprzyja wybaczaniu i zapominaniu swoich błędów.

Pani Michalska od lat strzeże kamienicy, dba o porządek oraz o to, by nieprzychylni goście nie kręcili się wokół budynku. Nadchodzi jednak czas świąt, marzeniem kobiety jest zorganizowanie śpiewania kolęd pod drzewkiem rosnącym u drzwi domu. Tymczasem okazuje się, że u jej sąsiadów nie wszystko układa się tak, jak powinno. Monika, młoda matka, pochłonięta jej czytaniem wszelkich poradników na temat wychowywania dzieci, Zuza podejrzewa, że mąż ją zdradza, Stasia Kamińska nie chce zawieść oczekiwań mamy, a sąsiedzi.... no cóż, ich zachowanie z pewnością nie jest godne podziwu.

Joanna Szarańska po raz kolejny nie zawodzi. Choć na rynku wydawniczym pojawiła się stosunkowo niedawno, zdążyła już zjednać sobie liczne rzesze czytelników. Zasłynęła z serii o Kalinie, która i teraz pojawia się jako bohaterka świątecznej publikacji. Autorka ukazuje, że w codziennym biegu i zapatrzeniu w swoje potrzeby, zapominamy o tym, czego pragną nasi sąsiedzi, krewni. Czy zastanawialiśmy się, czy ktoś nie spędza samotnie Wigilii? Może zorganizujmy wspólne śpiewanie kolęd, pójdźmy podzielić się opłatkiem? Nas to nic nie kosztuje, a komuś może poprawić nastrój w wigilijny wieczór.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

4 komentarze: