Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 10 grudnia 2017

,,Pudełko z marzeniami" Magdalena Witkiewicz, Alek Rogoziński

Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński po raz pierwszy w autorskim duecie pisarzy. Cudownie świąteczna, ciepła opowieść zamknięta w ,,Pudełku z marzeniami".


Święta to czas wybaczania, pojednania. Czy jednak można wybaczyć wspólnikowi zaciągnięcie gigantycznych długów, a narzeczonej zdradę? Niekoniecznie. Michał Szustek nie jest wyjątkiem, po nieoczekiwanej wiadomości od umierającej ciotki wyrusza w nieznaną podróż do Miasteczka, gdzie rzekomo czeka na niego skarb... Jakiś czas wcześniej również Malwina Kościkiewicz zasila grono mieszkańców, lecząc złamane serce po tym, jak jej partner Radosław uciekł w siną dal. Oficjalnie, pracując na ich wspólną przyszłość. Czy tych swoje odnajdzie swoje szczęście? Jaką rolę w spełnianiu marzeń odegra święty Ekspedyt?

Trzeba przyznać, że z wielką niecierpliwością wyczekują książek autorstwa zarówno Magdaleny Witkiewicz, jak i Alka Rogozińskiego. Pewnego jesiennego dnia przyszła do mnie kartka z zapowiedzią książki świątecznej. Jakoś podświadomie na myśl przyszła mi Magda, nigdy jednak nie podejrzewałabym, że dołączy do niej Alek! Ta dwójka stworzyła przecudnie świąteczną, humorystyczną, ale i sentymentalną powieść, która daje nadzieję na lepsze jutro. Wracamy poniekąd do bohaterów poznanych w ,,Pracowni Dobrych Myśli", pojawia się nawiązanie do Róży Krull z powieści Alka. A co najważniejsze, jest magicznie.

Malwina postanawia przeorganizować swoje życie praktycznie z dnia na dzień. Wyrusza do Miasteczka, gdzie zakłada restaurację. Michał postanawia odpocząć od pędzącej Warszawy, szukając szczęścia i skarbu, trafia na ulicę Przytulną. Ulica Czarowna zaś przynosi bohaterom wiele niespodzianek, nad wszystkim czuwa niezawodny święty Ekspedyt. Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim tytułowe ,,Pudełko z marzeniami"? O tym przekonajcie się sami, czytając nowość wydawnictwa Filia.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

4 komentarze:

  1. Nie czytałam jeszcze nic tej pozycji, ale w ostatnim czasie nie stronię od świątecznych pozycji <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa jestem czy by mi się spodobała :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ta książka coraz bardziej mnie ciekawi. Muszę w końcu po nią sięgnąć. ;)

    OdpowiedzUsuń