Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 12 grudnia 2017

,,Zakochaj się, Julio" Natalia Sońska

Natalia Sońska po raz kolejny zabiera czytelników w pełną magii i miłości powieść, tym razem świąteczną. Czy zaliczę ją do grona bestsellerów? Przekonajmy się.


Z twórczością pisarki miałam okazję zapoznać się pewnego grudniowego popołudnia przed dwoma laty, dając szansę nieznanej debiutantce, wydającej powieść,,Garść pierników, szczypta miłości". Już wtedy okazało się, że młoda studentka ma w sobie wiele ciepła, uroku osobistego, które skutecznie udało jej się przenieść na bohaterów. W domu oczywiście znajdują się wszystkie powieści jej autorstwa, a ja dawkuję sobie ich lekturę. W ostatnim czasie postanowiłam dać szansę nowości ,,Zakochaj się, Julio". Muszę przyznać, że to kolejna przepiękna świąteczna powieść, z którą zapoznałam się w tym roku!

Wydawałoby się, że Julia jest spełniona. Uczy licealistów w krakowskim liceum, oddaje się temu z pasją, przekazując młodym ludziom kolejne matematyczne zawiłości. Pewnego dnia zgadza się na propozycję, aby wyjechać jako opiekun w góry na szkolną wycieczkę. Okazuje się, że los szykuje dla niej wiele niespodzianek, niekoniecznie związanych z niefrasobliwymi uczniami. To właśnie wtedy odbywa się bal deweloperów, w którym udział bierze przystojny Jakub Radziszewski. Czy losy tej dwójki zetkną się na tyle, by dali sobie szansę? Niech to na razie pozostanie tajemnicą.

Natalia Sońska po raz kolejny czaruje słowem, tym razem przenosząc nas do zaśnieżonych Tatr. Grudzień dopiero się zaczął, zapewne i Wy odliczacie już dni do Świąt i kilku dni oddechu. Może warto na ten czas wybrać z pozoru lekką, ale niesamowicie ciepłą, przyjemną i życiową powieść coraz bardziej uwielbianej młodej pisarki - ,,Zakochaj się, Julio". Obiecuję, że nie będziecie zawiedzeni.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

3 komentarze: