Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 14 grudnia 2017

,,Wieczór taki jak ten" Gabriela Gargaś

Gabriela Gargaś znów czaruje słowem. Choć na półce mam już wszystkie jej powieści, dawkuję sobie tę przyjemność, przeczuwając, że będą to niezapomniane chwile. ,,Wieczór taki jak ten" porywa, wzrusza, zachwyca!


Jest taki jeden jedyny wieczór w roku, kiedy wszystko staje się możliwe. Wracają wspomnienia, przypominamy sobie lepsze i gorsze chwile, pragniemy przebaczenia i zrozumienia. Mowa oczywiście o Wigilii Bożego Narodzenia. Jedni wierzą, inni nie. Nie da się ukryć, że jest to czas pełen magii, dekorowania domu, choinki, pieczenia pierniczków. O te ostatnie zatroszczyłam się już przy okazji Mikołajek, wyjątkowo w tym roku ponownie naszła mnie ochota na ubranie choinki. Już czas. 3 lata temu spędziłyśmy ostatnie święta z ukochaną Babcią. Zapewne dlatego ta książka wywarła na mnie tak duże wrażenie.

Każdy z nas ma w swoim życiu takie wydarzenia, które najchętniej wymazałby z pamięci. Jadwiga, nauczycielka historii, z chęcią cofnęłaby się kilkanaście lat wstecz do czasu, kiedy Amelia wciąż chciała jeszcze obchodzić Święta. Miśka wymazałaby z pamięci śmierć ukochanej mamy, powroty i odejścia taty. Artur Niemecki może zauważyłby, że nie samą pracą człowiek żyje, Lena gdyby mogła zmieniła bieg wydarzeń, by wciąż mieć przy sobie ukochanego męża, a Wiktoria jeszcze bardziej celebrowała codzienne chwile. Czasu jednak nie da się cofnąć. Można jednak wybrać nowo powstały pensjonat w Złotkowie, gdzie Miśka razem z babcią i otaczającą ze wszech stron świąteczną atmosferą sprawią, że niemożliwe stanie się realne.

Gabriela Gargaś po raz kolejny czaruje słowem. Przenosi nas w czasy naszego dzieciństwa, starości, dorastania. Zmienia perspektywy, czasy, a jednocześnie wydobywa z nas wspomnienia. Świąt, wspólnego spędzania czasu, zwraca uwagę, że czas już przebaczyć. Idą święta, zaraz pewnie sypnie biały puch. Nie wiemy, ile czasu nam zostało. Po co się kłócić, pamiętać złe chwile? Dajmy sobie jeszcze jedną szansę. ,,Wieczór taki jak ten" to pierwszy tom nowej bestsellerowej serii, w przyszłym roku ukaże się kontynuacja. Już nie mogę się doczekać!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

3 komentarze:

 1. Chętnie przeczytam tę książkę. I muszę przyznać, że bardzo podoba mi się okładka. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Święta z taką książką, to ogromna przyjemność.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Święta, dla mnie jest to właśnie (tak jak napisałaś) czas na przemyślenia i podsumowanie. Wydaje mi się, że ta książka bardzo mi się spodoba :)
  Kinga

  OdpowiedzUsuń