Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 14 marca 2018

,,Anti-stepbrother" Tijan Meyer

Tijan stworzyła kolejną powieść erotyczną. Czy i ta historia mi się spodobała?


W przypadku tworzenia nowych rodzin, wiele osób nie ma na to wpływu. Na przykład Kevin nie zdecydował o tym, że chce mieć siostrę Summer Stoltz, rodzice sami zadecydowali, że po śmierci matki dziewczyny, będą razem. Nic jednak nie wskazywało na to, że jej nie toleruje. Rzadsze przyjazdy do domu, brak zainteresowania? Kto by się tym przejmował. Tym bardziej, że po jednej z zakrapianych imprez wylądowali razem w łóżku. Summer wybiera się nawet na tę samą uczelnię, aby być bliżej chłopaka. Na miejscu okazuje się jednak, że niekoniecznie do tego mężczyzny zabije jej serce...

Muszę przyznać, że mam pewien problem w związku z tą publikacją. Z jednej strony, interesująca historia, ale, z drugiej, jakoś nie mogłam przełknąć stylu autorki. O ile, w drugiej powieści jej autorstwa, z chęcią zapoznawałam się z dalszą częścią, o tyle tutaj nie miałam większej chęci, by poznawać dalsze losy głównych bohaterów. Nie da się jednak zaprzeczyć, że Tijan Meyer stworzyła nietuzinkowych bohaterów. Dziewczyna, która wciąż nie potrafi uporać się ze śmiercią mamy. Chłopak, u którego o przeszłości rodziców właściwie wcale się nie rozmawia. Bracia Marcus i Coden Banks, którzy także mają swoje tajemnice.

Mam wrażenie, że ,,Anti-stepbrother" Tijan Meyer niekoniecznie zaliczę do miana bestsellery, jednak gdyby okazało się, że powstanie kontynuacja, chyba mimo wszystkich niedociągnięć dałabym jej ponownie szansę, żeby przekonać się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Jeżeli macie ochotę na pozornie lekką powieść erotyczną, spróbujcie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

3 komentarze:

  1. Nie mam zbytniej ochoty na twórczość tej autorki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na ten moment jakoś ta książka mnie nie kusi.

    OdpowiedzUsuń
  3. Już wiele różnych opinii o niej słyszałam ;)

    OdpowiedzUsuń