Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 3 maja 2018

,,Laleczki" Anna Snoekstra

Są takie książki, które fabularnie zapowiadają się bardzo dobrze, jednak gorzej bywa z wykonaniem. Jak było z książką Anny Snoekstry pt. ,,Laleczki"?Pożar sądu i sklepu był dla mieszkańców miasta nie lada zaskoczeniem. Ludzie wciąż żyli tą tragedią, sprawą, jednak teraz pojawiła się inna, bardziej przerażająca. Ktoś na progach domów zostawiał laleczki z podobiznami dziewczynek, które w nim mieszkały. Tak naprawdę nie było wiadomo o co chodzi. Czy to był pedofil? Co miały oznaczać laleczki z wizerunkami nieletnich?


Książka fabularnie zapowiadała się bardzo ciekawie, jednak wykonanie nie do końca mnie przekonało. Kryminał w moim odczuciu jest dość nijaki. Owszem, zapoznałam się z nim niemalże za jednym przysiadem, jednak nie odczułam większych fajerwerków. Zakończenie mimo wszystko okazało się dla mnie zaskakujące, a zwłaszcza motyw zostawiania laleczek.

,,Laleczki" to powieść, którą czyta się szybko. Fabuła z całą pewnością jest nowatorska. Główną bohaterką jest dziewczyna, która marzy o karierze dziennikarki. Czy dla własnego dobra jest w stanie złamać zasady moralne? Przekonajcie się sami.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.


2 komentarze: