Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 4 maja 2018

,,Wszystko przed nami" Samantha Young

Samantha Young wraca z kolejną przepiękną powieścią. Jaką historię tym razem przygotowała autorka?


Jedno, co można powiedzieć na temat Nory O'Brien to fakt, że miała ambitne plany. Niestety, na ambicji się skończyło, bowiem w wyniku choroby ojca, zmuszona jest się nim opiekować. Jej przyszłe plany legły w gruzach, jednak nieoczekiwany przyjazd Jima McAlistera oraz Roddy'ego Livingtona nieoczekiwanie zmienia jej życie. Czy młodzieńcza miłość okaże się na tyle silna, aby przezwyciężyć obowiązki wobec rodziny? Czy wydarzenia z przeszłości pomogą Norze w jej przyszłym życiu? O tym musicie przekonać się już sami.

Muszę przyznać, że o ile do niedawna kojarzyłam powieści Samanthy Young głównie pod względem literatury erotycznej, o tyle tym razem autorka daje pokaz prawdziwej powieści obyczajowej, kobiecej, zapadającej w pamięć. Choć publikacja podzielona została na trzy części, nie sposób się od niej oderwać. Pisarka wykreowała bardzo wyraziste postaci. Nora to dziewczyna, mająca ogromne plany względem przyszłości, pójście na studia, spełnianie się w pracy z dziećmi. Jim natomiast po śmierci ojca wyrusza w podróż, w czasie której zakochuje się na zabój. Tylko czy Nora będzie w stanie odwzajemnić te uczucia? Są także inne ważne postaci, ale one ujawniają się dopiero później i nie chcę odbierać Wam przyjemnośći z ich poznania.

Jednym słowem, ,,Wszystko przed nami" to powieść ciepła, klimatyczna, sprawiająca, że trudno się od niej oderwać. Samantha Young po raz kolejny czaruje czytelnika słowem. Mam nadzieję, że to pierwszy tom nowej serii albo przynajmniej, że bohaterów tutaj poznanych będziemy mieli szansę ujrzeć także w innych jej publikacjach. Coraz bardziej przekonuję się do tego, że na powieści tej pisarki będę wyczekiwać z ogromną niecierpliwością!

2 komentarze:

  1. Jestem bardzo ciekawa tej książki. na szczęście czekaj już w mojej biblioteczce. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Na razie nie mam na nią ochoty.

    OdpowiedzUsuń