Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 1 maja 2018

,,Spacer na krawędzi" Sherri Smith

Są takie książki, które zainteresują nas fabułą, jednak z wykonaniem bywa już gorzej. ,,Spacer na krawędzi" niestety jest jedną z nich.Mia miała problemy z matką, dlatego gdy zadzwonił szeryf spodziewała się, że dzwonią w sprawie jej rodzicielki. Jakież było jej zdumienie, gdy okazało się, że jej brat bliźniak został oskarżony o zamordowanie swojej uczennicy. Na jego niekorzyść działał fakt, że Lucas zniknął i nikt nie wiedział, gdzie się podziewa. Mia jako przykładna siostra nie wierzyła w winę brata i postanowiła przeprowadzić własne śledztwo. Do czego doprowadziło ją to dochodzenie?

Fabularnie powieść zapowiadała się naprawdę ciekawie. Nie mogę przyczepić się także do stylu autorki, który jest bardzo prosty i przystępny w odbiorze. Niemniej, z odbiorem tej pozycji coś nie zagrało. Nie jest to lektura, od której nie można się oderwać przez przeczytaniem ostatniego zdania. Nie za bardzo zapada też w pamięć, ale w roli lekkiego przerywnika sprawdzi się idealnie.

Są krwawe kryminały i takie, w których trup nie ścieli się gęsto. Ten należy do drugiej kategorii. Tak naprawdę nie wiadomo, co stało się z Lucasem, dlaczego zniknął. Sherri Smith niemalże do samego końca trzyma czytelnika w niepewności, jak zakończy się śledztwo Mii. Jeśli jesteście tego ciekawi, zapraszam do lektury ,,Spaceru na krawędzi".

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

2 komentarze: