Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 7 maja 2018

,,Nela na wyspie rajskich ptaków" Nela

,,Nela na wyspie rajskich ptaków" to jedna z książek z kategorii bestsellery, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Gdy mamy wymienić podróżników, piszących dla dorosłych, nie mamy z tym problemu. Martyna Wojciechowska, Beata Pawlikowska, Marek Kamiński. Te nazwiska bardzo szybko przychodzą nam na myśl. Podobnie jest z literaturą dziecięcą. Nela Mała Reporterka to już marka sama w sobie. Dziewczynka bierze udział w spotkaniach autorskich, ale także publikuje sporo publikacji podróżniczych, które spodobają się nie tylko dzieciom.

,,Nela na wyspie rajskich ptaków" to pozycja, z której oprócz ciekawostek przeczytamy interesujące fakty historyczne. Publikacja została wydana w usztywnianej puchowej okładce. Niektóre publikacje Neli wydawane są w miękkich śliskich oprawach, co ma wpływ na cenę. Nie wszystkie są wydawane w takim samym formacie treściowym. Ostatnie pozycje są już bardziej dopracowane niż początkowe książki małej podróżniczki.

Tym razem wraz z Nelą wybierzemy się do Papui Nowej-Gwinei. Przeczytamy m.in. o nurkowaniu z rekinami, które dostarcza niesamowitych przeżyć, rajskich ptakach i innych gatunkach, zamieszkujących tamte tereny. Całość podana jest w naprawdę przystępny sposób.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

1 komentarz:

  1. Lubię książki Neli, fajnie łączą naukę z pasją do odkrywania nowych miejsc.

    OdpowiedzUsuń