Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 29 maja 2018

,,Obca w świecie singli" Krystyna Mirek

Krystyna Mirek znów powraca z nową powieścią. Tym razem ,,Obca w świecie singli". Jak Karolina odnajdzie się w tej nowej życiowej roli?Życie to niekończące się pasmo niespodzianek. Niekoniecznie tych pozytywnych. O tym, jak jedna wizyta w centrum handlowym może przewrócić całe życie do góry nogami przekonała się Karolina Mazur, od kilku lat związana z Patrykiem, który w jej imieniu prowadził restaurację, mama 5-letniej Lenki. Do pionu kobietę postawiło pytanie zadane przez kilkulatkę, dlaczego tatuś całuje obcą panią. Chwila konsternacji, przecież jej ukochany powinien być teraz w pracy! Jest taki zapracowany, że nie śpi nawet w ich wspólnym mieszkaniu. Bohaterka z dnia na dzień zostaje z niczym. A właściwie  z lokalem, który prawie wszyscy doradzają jej sprzedać. Czy się na to zdecyduje?

Jakub Radecki myślał, że w życiu nie mógł lepiej trafić. Ojciec dziewczyny, w której się zakochał to znany restaurator, który z każdym dniem wspina się po kolejnych szczeblach kariery i własnej ambicji. Chłopak pochodzący z małej miejscowości, z niezamożnej rodziny myśli, że związek z Agnieszką oraz ich córeczką Martynką jest wpisany na dobre w harmonogram jego życia. Może poza pracą, która dzięki przyszłemu teściowi wypełnia każdą chwilę jego życia. Miarka przebiera się w momencie, gdy zapomina o urodzinach córki... Czy i on dołączy do grona singli?

Bardzo lubię książki autorstwa Krystyny Mirek za uniwersalność, którą jednocześnie w częściach możemy odnieść i do własnego życia. Pogoń za pracą, zarobkami, a w domu kochająca czekająca żona, mąż, może dziecko. Jak długo można tak ciągnąć? Jak długo można żyć w kłamstwie zdrady i prowadzić równoległe życie z kochanką u boku? Autorka pokazuje, że wszystko ma swój kres, a na planecie singli wcale nie jest tak nudno, jak by się mogło wydawać. W końcu nie znajdujemy się na niej sami...

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.

3 komentarze:

  1. Bardzo lubię twórczość Pani Krysi i po każdą książkę sięgam z ogromną przyjemnością. Ta jeszcze przede mną. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam ją w planach, tylko ona została mi do przeczytania z całego dorobku autorki.

    OdpowiedzUsuń
  3. Szczerze mówiąc nie znam ani tej powieści ani mojej autorki.

    OdpowiedzUsuń