Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 19 maja 2018

,,Wszystko, czego pragnę" J. Daniels

W lutym zapoznałam się z pierwszym tomem serii - ,,Moje miejsce na ziemi". Maj należy do ,,Wszystko, czego pragnę" przedstawiającej historię Tess Kelly oraz Luke'a Evansa.

Już w pierwszej części poznaliśmy historię siostry Bena i ukochanego Luke'a. Na końcu ich ,,znajomości" kobieta zataiła przed mężczyzną jedną bardzo istotną informację i ich związek się rozpadł. Przynajmniej teoretycznie. Choć mija już rok od tamtych wydarzeń zarówno w życiu Luke'a nie pojawiła się żadna nowa kobieta, z którą chciałby stworzyć coś stałego. Co prawda, ma przygodne romanse, jednak wciąż widzi w tych partnerkach ją. Tessę. Tessa zaś postanawia umówić się na randkę w ciemno, by wydrzeć z pamięci historię znajomości z Evansem. Choć bardzo się starają, okazuje się, że nie wszystko idzie po ich myśli...

Muszę przyznać, że gdy dowiedziałam się, że na rynku ukazał się już trzeci tom serii ,,Alabama Summer" - ,,Gdy upadnę", doszłam do wniosku, że warto byłoby pokusić się o zachowanie ciągłości. Tym bardziej, że pierwsza część bardzo mi się podobała. W przypadku ,,Wszystko, czego pragnę" sytuacja wyglądała tak, że zaczęłam czytać trochę od niechcenia, rzuciłam ją po ok. 60 stronach, by za kilka dni ponownie do niej wrócić i przeczytać już do końca. Na nowo polubiłam bohaterów, przypomniałam sobie fabułę sprzed kilku miesięcy.

J. Daniels stworzyła historię kolejnej pary, choć nie zapomniała także o Benie i Mii. Tym razem przed Tess i Luke'm ciężki orzech do zgryzienia. Choć oboje z chęcią zapomnieliby o przeszłości i dali sobie szansę, jakaś ogromna siła wciąż ciągnie ich do siebie. Czy sobie z tym poradzą? Czy mężczyzna upora się z przeszłością, jednocześnie wpuszczając w swój świat ukochaną? Czy Tess przyzna się do swoich uczuć? Wszystko okaże się już wkrótce.

2 komentarze: