Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 21 maja 2018

,,Zula i magiczne obrazy" Natasza Socha

Ponad rok temu zaczęłam zapoznawać się z serią Nataszy Sochy dla młodszych czytelników. Niedawno na rynku pojawił się trzeci tom, któremu także postanowiłam dać szansę.Zulę oraz jej dwóch przyjaciół tym razem także czekało wiele przygód. Pewnej nocy dziewczynkę obudziło dziwne niebieskie światło, dochodzące z polany. Okazało się, że nie były to światła karetki ani wozu policyjnego. Zula z kolegami postanowiła zbadać tę sprawę. Nie przewidzieli tego, że coś może nie pójść zgodnie z planem i jedno z nich znajdzie się w niebezpieczeństwie.

Książkę dobrze byłoby czytać ze znajomością poprzednich tomów, by dobrze zrozumieć jej treść. Pierwsza część była żółta, druga pomarańczowa, a ta - niebieska. Oznacza to, że wszystkie ilustracje w publikacjach są kolorowo-ołówkowe. Jeden kolor naprawdę fantastycznie współgra z treścią. Natasza Socha mimo tego, że zasłynęła z książek dla dorosłych, nie ma się czego wstydzić w strefie literatury dziecięcej.

Seria o Zuli przeznaczona jest dla młodszych czytelników, czyta się ją naprawdę szybko. ,,Zula i magiczne obrazy"  to już trzeci tom, w przygotowaniu jest już kolejna część cyklu. Zula posiada magiczne zdolności,a jej ciotki są czarownicami. Przyjaciele także są nietuzinkowi. Z takiego połączenia mogą wychodzić jedynie wciągające fabularnie publikacje.

3 komentarze:

  1. Nie miałam okazji poznać autorki z tej strony, chętnie spróbuję,

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam poprzednie tomy, ciekawa seria.

    OdpowiedzUsuń
  3. historia niby nie nowa, ale zawsze mi się dobrze czyta takie fabuły ;-)

    OdpowiedzUsuń