Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 29 czerwca 2018

,,Kefir w Kairze" Michał Rusinek

,,Kefir w Kairze" to jedna z nowości wydawnictwa Znak Emotikon. Czy warto się z nią zapoznać?Książki podróżnicze są bardzo ciekawe, dla małych i tych dużych. Nie zawsze uda nam się wszędzie dojechać, a dzięki tego typu publikacjom mamy okazję poczytać o interesujących nas miejscach. To właśnie dzięki tego typu pozycjom możemy pojeździć sobie ,,palcem po mapie". Nie ukrywam, że byłam bardzo zaciekawiona pozycją ,,Kefir w Kairze" Michała Rusinka, która niedawno ukazała się na naszym rynku.

Najnowsza pozycja Michała Rusinka zapowiadała się naprawdę bardzo ciekawie. O ile nie mogę mieć nic do zarzucenia sztywnej oprawie, o tyle czcionka mogłaby być nieco grubsza. Jedna z uczennic powiedziała, że nie będzie tego czytać, gdyż nie może rozpoznać literek. To własnie opinia najmłodszych jest najcenniejsza, gdyż to głównie do nich skierowana jest ta publikacja.

Tekst jest rymowany, czyta się go dość szybko. Nie ukrywam, że liczyłam na jakieś ciekawostki o poszczególnych miejscach, a otrzymałam raczej skoczne i zabawne wierszyki. Bardzo za to podobały mi się ilustracje w raczej pastelowych kolorach. Tak naprawdę mam względem tej publikacji mieszane uczucia. Sami zdecydujcie, czy chcecie się z nią zapoznać.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

3 komentarze:

  1. Mnie też niestety nie zachwyciła ta pozycja.

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam takie książki, a już ilustracje są rewelacyjne, muszę się jej bliżej przyjrzeć

    OdpowiedzUsuń