Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 27 czerwca 2018

,,Moja twoja wina" Beata Majewska

Beata Majewska w serii owocowej tym razem prezentuje kolejny tytuł, czyli ,,Moja twoja wina". Czy losy księgowej Uli i jej męża Marka będą pomyślne?


Właściwie nic tego nie zapowiadało. Mąż był czuły, dbał o nią, sprawiał prezenty. Prawie jak na początku związku. Dlaczego więc pewnego dnia Ula wpada w kawiarni na Marka, który obściskuje znacznie młodszą od niego kobietę? Sprawa wydaje się przesądzona. Kobieta za bardzo mu matkowała, utrzymywała go, spełniała jego zachcianki i proszę, jak to się skończyło. Romans z młodszą. Ula korzystając z dawnego spadku po ciotce Jarzębinie wyprowadza się od teściów i małżonka, by zacząć nowe życie.

Już na samym początku jej dom w niedzielę nawiedza tajemniczy klient. Okazuje się, że to Marek Żuk, jej konkurent. Czy coraz częstsze spotkania nie tylko na szczeblu zawodowym sprawią, że kobieta zapomni o dawnych urazach do płci przeciwnej, a i sam księgowy zmieni nieco swoje podejście do kobiet? Nic nie jest do końca przesądzone, jednak zakończenie sprawia, że chętnie wróciłabym ponownie do tej opowieści i poznała dalszą część wątków.

Beata Majewska stworzyła ludzi takich jak my. Kobietę, która może być zdradzana, nawet do końca nie zdając sobie z tego sprawy. Związek, który w praktyce nie istnieje, jedynie spełnia formalność. Dorastające dzieci, które wyfruwają z gniazda, niezdrowe relacje między nimi a opiekunami. Dość sporo tych wątków się tutaj pojawia, ale, co najważniejsze, tworzą one razem spójną ciekawą całość. ,,Moja twoja wina" to historia, która mogła przydarzyć się zarówno mi, jak i Tobie. Sprawdź, czy mamy szansę na happy end.


3 komentarze: