Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 13 sierpnia 2018

,,Baśnik" Beata Majewska

Choć moja przygoda z książkami autorstwa Beaty Majewskiej vel Augusty Docher przebiega różnorako, o tyle muszę przyznać, że ,,Baśnikowi" warto było dać szansę.Pisarka ma w swoim dorobku zarówno książki młodzieżowe, które wciąż przede mną, erotyczne, jak i typowo kobiece, z którymi najchętniej spędzam czas. Tym razem poznajemy historię Barbary Maksymowskiej, od kilkunastu lat związanej z mężem Jerzym. Poznajemy ich historię w momencie rozwodu. Otóż okazuje się, że mężczyzna znalazł sobie już młodszą wybrankę, byłej żonie zostawiając fitness club. Okazuje się, że Basia nie do końca początkowo może sobie z tym poradzić. Kolorytu historii dodaje pojawienie się nowego trenera, Marcina Banasia.

Są takie historie, które chwytają za serce i wyciskają łzy wzruszenia, szczęścia, niedowierzania. Muszę przyznać, że początkowo wydawało mi się, że będzie to historia jakich wiele. Rozwódka, która musi stanąć ponownie na nogi i zmienić swoje życie na lepsze. Basia jest matką, spełnioną, co prawda w ostatnim czasie jej relacje z córką się pogorszyły, jednak za swoje pociechy oddałaby życie. Tymczasem Jurek wciąż pnie się coraz wyżej i wyżej w kolejnych sferach życia. Potrzebuje odprężenia i, jak mu się wydaje, młodej kochanki.

,,Baśnik" to nie jednopłaszczyznowa powieść. Beata Majewska na kolejnych stronach pokazuje, jak trudne potrafią być relacje z teściową, jak zgodne z pozoru małżeństwo może przeżywać mniejsze i większe kryzysy, ukryte za drzwiami ich pięknego domu. Jak młoda wciąż kobieta, rozwódka, ma prawo do szczęścia, tylko boi się, że już na nie nie zasługuje. To opowieść o tym, że każdy z nas zasługuje na drugą szansę na każdym etapie życie. To historia, która nie zostawi nas obojętnymi. Jestem tego pewna.

2 komentarze: