Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 10 sierpnia 2018

,,Osiem minut" Darren O'Sullivan

,,Osiem minut" zapowiadała się naprawdę ciekawie. Czy okazała się lekturą wartą uwagi?


Główny bohater postanowił popełnić samobójstwo. Wszystko miał zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Wybrał dzień, godzinę, miejsce. Wszystko miało pójść zgodnie z planem. Nie przewidział tylko tego, ze chwilę przed ostatecznym krokiem pojawi się kobieta, która udaremni mu jego plany i zacznie go prześladować.


Kryminał najpierw opisuje osiem minut przed popełnieniem przestępstwa, następnie idziemy w przyszłość, czasami cofamy się do przeszłości. Fabuła jest pomieszana, narratorami jest niedoszły samobójca i kobieta, która mu tę próbę udaremniła. Pojawiają się także wspomnienia z pamiętnika żony Chrisa.


Książka momentami bywa dość przewidywalna, nie mrozi krwi w żyłach, nie bardzo też zaskakuje. Nie jest to lektura, którą przeczyta się na raz i od której nie można się oderwać. Jest to całkiem lekkie czytadło, które udowadnia, że niektórzy z nas mają dwie natury. Mało zaskakująca, ale przyjemnie można z nią spędzić dwa upalne popołudnia.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.


5 komentarzy:

 1. Szkoda, że ten kryminał bardziej nie zaskakuje, ale mimo tego dam mu szansę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie dziś ta książka trafiła do mojej biblioteczki i muszę przyznać, że jestem bardzo ciekawa, jak ja ją odbiorę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka chyba nie dla mnie. Lubię jak coś się dzieje, jest ciągle akcja i nie mogę się oderwać... Możesz polecić jakiś naprawdę dobry kryminał, który zapamiętam na długo? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O tez ciekawa książka. Wpadnij i do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi tak średnio przypadła do gustu.

  OdpowiedzUsuń