Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 2 sierpnia 2018

,,The Wish. Poradnik spełniania marzeń" Bill Griffin

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Tak właśnie narodziła się idea Crowdwish, polegająca na spełnianiu marzeń lub przybliżaniu się do nich w czasie 24 godzin.


,,The Wish. Poradnik spełniania marzeń" to zbiór 99 najczęściej pojawiających się zdarzeń, o których ludzie marzą. O tym, aby ludzie rozumieli, jak to jest żyć z niewidoczną chorobą, aby pogodzić się ze śmiercią kogoś, kogo bardzo się kochało, aby znaleźć wymarzoną pracę. Marzenia są bardziej i mniej przyziemne, podobnie jak wszystkie nasze plany. Sama książka skłania do podjęcia decyzji, aby w końcu się ruszyć i zrobić coś z naszym życiem, coś, co przybliży nas do tego, co chcemy zrealizować.

Pod każdą historią, spośród tych najczęściej nadsyłanych w aplikacji Crowdwish, znajduje się informacja o prawdopodobieństwie, jakie szczęście przyniesie realizacja tego marzenia. Dodatkowo autor zachęca do tego, aby wybrać jedno, które najbardziej chcielibyśmy zrealizować, napisać e-maila, a oni przyślą, czy podpowiedzą nam rozwiązanie zgodnie ze wskazówkami i obietnicami zawartymi w tej części strony. Muszę przyznać, że miło było zobaczyć, że marzenia są tak różne, jak my wszyscy. Jedni chcą rzeczy z pozoru błahych, ale dla nich ważnych. Inni zaś osiągnięcia szczytnych ideałów.

Marzenia są potrzebne do ciągłego rozwoju, do tego, aby każdego dnia chciało nam się wstać z łóżka. Cieszę się, że zapoznałam się z tą publikacją. Dzięki niej zrozumiałam, że marzenia są po to, aby je spełniać. Systematycznie, dzień po dniu, wykonywać drobne czynności, które przyczyniają się do jego realizacji. Koniecznie dajcie jej szansę, jeśli stoicie na rozdrożu i nie wiecie, którą drogę wybrać.

Za egzemplarz dziękuję Business&Culture

2 komentarze:

  1. Nie mówię nie, aczkolwiek nie jest to dla mnie publikacja priorytetowa.

    OdpowiedzUsuń
  2. tego typu publikację, zupełnie do mnie nie trafiają. 😊

    OdpowiedzUsuń