Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 26 września 2018

,,Płatki wspomnień" Augusta Docher

Augusta Docher powraca z powieścią inną niż wszystkie. Jej ,,Płatki wspomnień" pokazują jej kunszt literacki i sprawiają, że trudno oderwać się od tej lektury!

Szczerze przyznam, że nieszczególnie lubię czytać opinie przed zapoznaniem się z powieścią, dlatego też widywałam jedynie migawki dotyczące najnowszej powieści autorstwa Augusty Docher, znanej także jako Beata Majewska. Czytelniczki pisały, że to najbardziej brutalna powieść w jej dorobku. Co do brutalności mam pewne obawy, jednak z pewnością jest to najlepsza publikacja, z którą zapoznałam się w ostatnim czasie!

Choć autorka momentami w swoje książki wplatała wątki erotyczne, to właśnie ,,Płatki wspomnień" pokazują jej prawdziwy kunszt. Poznajemy Liuliu Xiaoyum, dziewczynę, która stosunkowo wcześnie opuściła swój rodzinny dom, by stworzyć związek z Niną, dominą Angeliką, której zachowanie względem bohaterki pozostawia momentami wiele do życzenia. Później tworzy chorą relację z Ashtonem Sandersem, można by rzec, że artystą, by wpaść w ręce Roberta Plummera. Czy uwikłanie się w kolejne chore relacje sprawiło, że Liuliu miała jeszcze szansę na szczęśliwe i dostatnie życie?

Nie sądziłam, że ,,Płatki wspomnień" aż tak mi się spodobają. Książka ma ponad 550 stron, a zapoznałam się z nią w niespełna 2 dni, jednocześnie nie mogąc się od niej oderwać. Augusta Docher doskonale wykreowała postaci - Liuliu skrzywdzona przez los, wychowywana w nędzy i niedostatku, poddawana różnym próbom i zachowaniom, z elementami BDSM, nie do końca zna swoją wartość. Ashton, chory w swoim pożądaniu i tworzeniu kolejnych sesji z udziałem dziewczyny. I wreszcie Robert, człowiek doświadczony przez los, bez gwarancji ma dodatkowe chwile szczęścia. Czy w końcu do niego i kobiety los się uśmiechnie? Przekonajcie się sami. Jak dotąd, to w moim odczuciu, najlepsza publikacja pisarki!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res.
2 komentarze:

  1. Już nie mogę się doczekać kiedy ta książka dotrze do mnie od mojej znajomej. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Tej książki autorki jeszcze nie czytałam.

    OdpowiedzUsuń