Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 5 grudnia 2018

,,Atlas odkrywców dla niepoprawnie ciekawych świata" Piotr Wilkowiecki, Michał Gaszyński

,,Atlas odkrywców dla niepoprawnie ciekawych świata" to publikacja, która zachęci do poznawania świata nie tylko podróżnika.


Lubię od czasu do czasu zapoznać się nie tylko z powieścią, ale także z czymś w rodzaju encyklopedii, książki z ciekawymi faktami. ,,Atlas odkrywców dla niepoprawnie ciekawych świata" Piotra Wilkowieckiego i Michała Gaszyńskiego niewątpliwie się do tej kategorii zalicza. Zacznę może od wydania. Jest to naprawdę pokaźna publikacja, bardzo ciężka i dużych gabarytów. Kosztuje 70 złotych, jednak można skorzystać z jakiejś promocji.

Całość podzielona została na kontynenty, bardzo szczegółowo jest wszystko opisane. Autorzy skupiają się na naprawdę różnych dziedzinach. Poznamy zwierzęta, gospodarkę, problemy społeczne. Bardzo często wyróżnione są też poszczególne kraje i obszary. Na końcu znajduje się także obszerny indeks, dzięki któremu szybciej odnajdziemy interesujące nas rzeczy.

,,Atlas odkrywców dla niepoprawnie ciekawych świata" jest pozycją bardziej do przeglądania i zaglądania do niej w razie potrzeby. Nie sposób przeczytać wszystko na raz. Publikacja sprawdzi się idealnie na przykład w ramach bożonarodzeniowego prezentu. Jest na tyle uniwersalna, że może służyć jeszcze kilku kolejnym pokoleniom.
4 komentarze:

  1. Ja się zakochałem jak tylko zobaczyłem na półce <3 musze ją mieć

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam już go na oku od jakiegoś czasu i bardzo chciałabym go mieć.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wygląda naprawdę imponująco.

    OdpowiedzUsuń