piątek, 7 grudnia 2018

Książki świąteczne wydane w 2018 roku

Książki świąteczne w tym bożonarodzeniowym okresie cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. Zapraszam Was na krótki przegląd tegorocznych nowości.

W tym roku na polskim rynku jest prawdziwy wysyp świątecznych publikacji. Na początek możecie zapoznać się z którąś z czterech świątecznych powieści Natalii Sońskiej. Jej najnowsza publikacja ,,Uwierz w miłość, Calineczko" pokazuje, że przyjaźń damsko-męska tak naprawdę nie istnieje. ,,Pejzaż z Aniołem" Magdaleny Kordel to piąty tom serii Malownicze, opowiada o odczarowywaniu złej magii Świąt przez dorosłą już Adę. ,,Randka pod jemiołą" Agnieszki Olejnik to trzeci tom serii, tym razem w iście świątecznym wydaniu.

,,Spełnione życzenia" Karoliny Wilczyńskiej i ,,Siedem cudów" Agaty Przybyłek pokazują, do czego może doprowadzić nas przedświąteczne zabieganie. Dla każdego z nas cud może oznaczać coś innego. ,,Magia grudniowej nocy" Gabrieli Gargaś to trzeci tom serii, tym razem Miśka musi zmierzyć się z ciążą. ,,Tajemnica pod jemiołą" Richarda Paula Evansa opowiada o poszukiwaniu pewnej blogerki. ,,Tylko jeden wieczór" Krystyny Mirek pokazuje, jak szybko szczęście może prysnąć jak bańka mydlana, a ,,Pokój kołysanek" Nataszy Sochy udowadnia wpływ przytulania na wcześniaki.

,,Cud grudniowej nocy" Magdaleny Majcher pokazuje, do czego jesteśmy w stanie się posunąć, by spędzić Święta w rodzinnym gronie. ,,Zakochane Zakopane" z kolei ukazuje siedem historii ludzi, którzy wygrali pobyt w hotelu. ,,Anioł na śniegu" Joanny Szarańskiej to kontynuacja ,,Czterech płatków śniegu". Podobnie rzecz wygląda z ,,Trzema życzeniami" Katarzyny Michalak, które stanowią czwarty tom serii mazurskiej. ,,Dwanaście życzeń" to powieść, której można poświęcić kilka godzin czasu.Wszystkie książki możecie kupić na nieprzeczytane.pl

3 komentarze:

  1. Czytałam większość tych pozycji, są naprawdę fajne.

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda, że teraz sporo jest świątecznych książek. Taki wybór, że ciężko mi wybrać tytuł, który najbardziej mnie ciekawi. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Tegoroczne święta, planuję spędzić z książką Magdalena Majcher Cud grudniowej nocy. 😊

    OdpowiedzUsuń