Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 2 grudnia 2018

,,Klub niewiernych" Agnieszka Lingas-Łoniewska, Daniel Koziarski

Kolejny kryminalny duet powraca. Tym razem z powieścią tak płynną i lekką, że aż nie można się od niej oderwać!


Rok temu zapoznawałam się ze ,,Zbrodniami pozamałżeńskimi", tym razem dając szansę nowej publikacji. Muszę przyznać, że byłam trochę sceptycznie nastawiona, tym bardziej, że ostatnia powieść była dość odważna. Tymczasem bardzo miło się zaskoczyłam! Tak wciągnęłam się w fabułę, że nie potrafiłam się od niej oderwać. Poznajemy Justynę i Piotra, małżeństwo dość specyficzne. Ona, wychowanka domu dziecka. On, po śmierci ojca, wychuchany synek mamusi, która wciąż wtrąca się w jego życie. Małżonka nie potrafi sobie z tym poradzić. Tymczasem mąż szuka przygodnych przygód na czacie ,,Klub niewiernych". Jest tam i ON. ON, który sam wymierza sprawiedliwość niewiernym kobietom.

Jest to powieść tak wciągająca, że praktycznie całą pochłonęłam w jeden dzień. Nie potrafiłam od niej odejść. Rozdziały nie są zbyt długie, przeplatają się punkty widzenia poszczególnych bohaterów. Justyny, Piotra, jego siostry Basi, matki Urszuli. Występują zamiennie, pomieszani. Pojawia się ON, kolejni mężczyźni, kochanki. Większość ich jednak łączy jedno. Tajemnica, którą okazuje się ,,Klub niewiernych". Momentami jest gorąco, pojawiają się wątki kryminalne. Jest lekko, a jednocześnie przerażająco. Nie wiemy, kim okaże się tajemniczy ON, chociaż w tej kwestii akurat mój trop dość szybko się potwierdził.

Agnieszka Lingas-Łoniewska i Daniel Koziarski w literackim duecie spisali się fenomenalnie. Doskonale wykreowani bohaterowie, zmagający się ze swoją przeszłością, silne osobowości, które zamiast gadać, przechodzą do zdecydowanych czynów. Już dawno nie miałam okazji czytać tak fantastycznego kryminału z wątkiem erotycznym. Fantastyczna robota!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res.

2 komentarze: