Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 9 grudnia 2018

,,Zawierucha" Stanisław Krzemiński

Czas na trzeci tom serii ,,Drogi do Wolności" Stanisława Krzemińskiego. Jakie zmiany wywoła tytułowa ,,Zawierucha"?


,,Iskra" rozwija się w najlepsze. Marynia wciąż czeka na powrót swojego ukochanego Szymona. Tymczasem właścicielem redakcji zostaje Karol Doster, który początkowo miał być dostawcą papieru do drukarni, ale nieładnie się zachował i zrezygnował. Alina, redaktor naczelna, zaś zawiera coraz bliższe znajomości z kolegą po fachu, Rudolfem Katznerem, który zaczyna pisywać także do ich czasopisma. Halina wraca z upojnej nocy z Ludwigiem nie całkiem sama...

Pochłonęłam ten tom w jeden dzień, nie potrafiąc się od niego oderwać. Stanisław Krzemiński doskonale oddaje realia tamtych czasów, posiłkując się fachową literaturą. Ta część dotyczy historii tuż po odzyskaniu przez Polskę niepodległości przez uzyskanie praw wyborczych dla kobiet. Mam nadzieję, że powstanie jeszcze kolejny tom, nie chciałabym, aby historia rodziny Biernackich już się skończyła.

Jeżeli jeszcze nie znacie tej serii nowości, koniecznie dajcie jej szansę. Zaczynając od ,,Iskry", poprzez ,,Jesienny poniedziałek" po ,,Zawieruchę". Z każdą kolejną częścią poznajemy dalsze losy sióstr Biernackich, rodzinne tajemnice, które wychodzą na jaw. W TVP jest także emitowany serial ,,Drogi Wolności". Widzieliście już?

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

2 komentarze: