Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 12 grudnia 2018

Top 5 książek przeczytanych w listopadzie 2018 roku

Długie zimowe wieczory sprzyjają kolejnym ciekawym lekturom. Jeśli jesteście ciekawi co podobało mi się w listopadzie, zapraszam do lektury.

,,Malownicze. Pejzaż z aniołem" Magdalena KordelKsiążka iście świąteczna, o odczarowywaniu Świąt przez dorosłą już Adę. Powieść stanowi 5 tom serii Malownicze, jednak bez większych przeszkód można ją czytać jako oddzielną całość. Bohaterką jest Ada, która ma niemiłe wspomnienia związane z Bożym Narodzeniem. Czy tegoroczne święta mają coś zmienić w jej życiu?

,,Mów własnym głosem" Regina Brett


Miałam okazję brać udział w spotkaniu autorskim z Reginą Brett w Bydgoszczy. Autorka okazała się być niezwykle ciepłą i otwartą osobą. Książka bardzo mi się podobała. Regina Brett chce dać nam szansę, zachęcić nas do wyrażania swojej opinii, nie bania się odmowy, wyrażania swoich emocji i asertywności.

,,Jesienny poniedziałek" Stanisław Krzemiński


To drugi tom serii Drogi do wolności, na podstawie której emitowany jest serial w TVP 1. Nie miałam jeszcze okazji go oglądać, jednak z kolejnymi tomami serii zapoznaję się z prawdziwą przyjemnością. To historia o czasach wojennych i odzyskiwaniu przez Polskę niepodległości, tworzeniu się na nowo państwa polskiego.

,,Kasacja" Remigiusz Mróz


Jest wielu zwolenników twórczości tego autora i ja też powoli zaczynam się do nich zaliczać. Na początku był ,,Behawiorysta", a następnie dałam się pochłonąć serii z Chyłką i Zordonem. Obecnie jestem dopiero przy początku cyklu, jednak już teraz bardzo mi się podoba. W chwili, gdy ukazywała się ,,Kasacja", thriller prawniczy nie był w Polsce zbyt popularnym gatunkiem.

,,Niewyjaśnione okoliczności" dh Richard Shepherd


Książka opowiada o patologu sądowym, który w wyniku zawirowań musiał poważnie zastanowić się nad swoją dalszą zawodową karierą. W podobnym klimacie czytałam ,,Będzie bolało", które także bardzo przypadło mi do gustu. Jeśli lubicie tego typu publikacje, sięgnijcie chociaż po jedną z nich.

Jestem bardzo ciekawa, jakie książki przeczytane w listopadzie Wam najbardziej przypadły do gustu? 

2 komentarze: