Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 27 stycznia 2019

,,To, czego potrzebuję" J. Daniels

,,To, czego potrzebuję" J. Daniels to już piąty tom serii ,,Alabama Summer". Nie mogłam doczekać się jej wydania i kiedy tylko znalazłam dłuższą chwilę, postanowiłam się z nią zapoznać.

Tym razem poznajemy historię Riley, siostry Reeda, uczącej się w zawodzie pielęgniarki. Kobieta jest w związku z Richardem, którego jej brat szczerze nie znosi. Z czasem okazuje się, że słusznie. Mężczyzna po stracie pracy staje się nieznośny, popada w nałogi. Wyżywa się na Riley, dlatego, że nie został zaproszony na ślub Reeda i Beth. To właśnie tam główna bohaterka tego tomu zostaje zapoznana z CJ Tully'm, z którym spędza namiętny czas. Jak się to skończy?

Muszę przyznać, że bardzo polubiłam wszystkich bohaterów, których poznaliśmy we wszystkich tomach. Z tego też powodu tym chętniej przeczytałam ,,To, czego potrzebuję". To porywająca historia znajomości Riley oraz CJ'a, którzy mają się ku sobie. Jednak związek kobiety nieco stopuje ją przed przyznaniem się do prawdziwych uczuć. Czy przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa? Bohaterowie postanawiają sprawdzić, gdzie leżą granice tego układu.

,,To, czego potrzebuję" J. Daniels to lekka, niewyczerpująca lektura w sam raz na wolne popołudnie, czy dzień ferii. Miło spędziłam z nią czas. Mam nadzieję, że powstanie kiedyś kontynuacja tej historii, bowiem chętnie przeczytałabym, co słychać u mojej ulubionej paczki przyjaciół. Jeśli jeszcze nie znasz twórczości tej pisarki, koniecznie to nadrób. Nie będziesz żałować.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.

1 komentarz: